تحقیق برقراری نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان

دانلود تحقیق با موضوع برقراری نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان، در قالب word و در 28 صفحه، قابل ویرایش. خلاصه تحقیق: مقدمه: با توجه به تاکیدی که در سال های اخیر بر مدیریت مبتنی بر شواهد شده است و یکی از روش های…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 28

حجم فایل: 106 کیلوبایت

قیمت: 3000 تومان

دانلود تحقیق با موضوع برقراری نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان،

در قالب word و در 28 صفحه، قابل ویرایش.

خلاصه تحقیق:

مقدمه:

با توجه به تاکیدی که در سال های اخیر بر مدیریت مبتنی بر شواهد شده است و یکی از روش های نوین مدیریتی، مدیریت مبتنی بر عملکرد است، هدف این مطالعه برقراری سیستمی اولیه از مدیریت مبتنی بر عملکرد در بخش اورژانس بیمارستان ضیائیان بود.

روش اجرا:

استقرار نظام مدیریت مبتنی بر علمکرد در اورژانس بیمارستان ضیاییان شامل گام های 6 گانه است: 1) تعیین رسالت و اهداف سازمان، 2) نظام یکپارچه سنجش عملکرد، 3) پاسخگویی در مقابل عملکرد، 4) جمع آوری داده های عملکرد، 5) تحلیل، بررسی و گزارش دهی داده ها عملکرد، 6) استفاده از اطلاعات عملکرد در بهبود سازمان.

نتایج:

تاخیر در ارائه خدمات نوارقلب، عکسبرداری، آزمایشات و مشاوره تخصصی در ساعات شلوغ اورژانس (20 الی 24) وجود داشت. میزان رضایت بیماران از ارائه خدمات در ساعات خلوت اورژانس (14 الی 20) کمتر بود. 70% بیماران اظهار بهبودی نمودند و حدود 70% نیز اعلام نمودند که دفعه بعد نیز به بیمارستان مراجعه می نمایند.

نتیجه گیری:

در اجرای سیستم مدیریت مبتنی بر عملکرد در بیمارستان های کشور که فاقد زیرساخت های لازم هستند، باید به نکات بسیاری توجه و زمان و انرژی بسیاری را در این زمینه هزینه نمود.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • پروژه آمار نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان
  • پروژه آمار نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد
  • پروژه نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد
  • تحقیق نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد
  • مقاله نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد
  • بررسی نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد

کلیک برای خرید