تحقیق شکست بنیان خانواده در غرب

دانلود تحقیق با موضوع شکست بنیان خانواده در غرب، در قالب word و در 6 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: بسیاری از پدران انگلیسی، فرزندان شخص دیگری را بزرگ می کنند. این عنوان یکی از فصل نامه های انگلستان است. به دلیل روند افول اخلاق، …

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 6

حجم فایل: 152 کیلوبایت

قیمت: 3000 تومان

دانلود تحقیق با موضوع شکست بنیان خانواده در غرب،

در قالب word و در 6 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن تحقیق:

بسیاری از پدران انگلیسی، فرزندان شخص دیگری را بزرگ می کنند. این عنوان یکی از فصل نامه های انگلستان است. به دلیل روند افول اخلاق، از هر 5 پدر انگلیسی یک نفر بدون آن که بداند، فرزند فرد دیگری را به عنوان فرزند خود بزرگ می کند.

به گزارش این فصل نامه که در زمینه های ژنتیکی و بیولوژیکی تحقیق می کند، یافته های آزمایشات ژنتیکی در کشورهای غربی و اروپایی حاکی از آن است که درصد بالایی از مردان بدون آنکه بدانند، در اثر خیانت همسرانشان، فرزند شخص دیگری را بزرگ می کنند.

یافته های این محققان حاکی از آن است که در کشورهایی که قواعد خانوادگی سالم تر هستند، این میزان به یک درصد کاهش می یابد حال آن که در جوامعی که گرفتار معضلات خانوادگی هستند، این آمار به 20 تا 30 درصد افزایش می یابد.

محققان این مرکز در بررسی ژنتیکی 310490 مورد از پدران و فرزندان در کشورهای غربی دریافتند که از هر 5 پدر انگلیسی یکی بدون آنکه بداند، فرزند شخص دیگری را به عنوان فرزند خود بزرگ می کند.

نقش تقوا در خانواده:

با بررسی این وضعیت اسف بار شاید بهتر بتوان به اهمیت دیدگاه اسلام درباره خانواده پی برد مجموعه ای که باید با محوریت تقوا کانونی سراسر مهر و صفا و یک رنگی بیافریند و به تربیت نسل هایی پاک و الهی بپردازد.

در نظام خانواده ایده آل اسلامی، زن و مرد مکمل یکدیگرند که دست در دست هم این مجموعه مقدس را به سوی کمال هدایت می کنند.

اکسیر تقوا در این میان می تواند نقشی اساسی ایفا کند. گاهی عشق با تمام قدرت و عظمتش نمی تواند جلوی فروپاشی بنیان الهی خانواده را به تنهایی بگیرد، مخصوصاً عشق هایی که بی اساس و بنیان است و بر پایه ملاکات گذرا و ضد اخلاقی استوار است. لذا نقش تقوا در حفظ خانواده و پیشگیری از هرزگی ها و به خطر افتادن نسل ها امری انکار ناپذیر است…

عبارات و واژگان کلیدی:

  • بنیان خانواده در غرب
  • شکست بنیان خانواده در غرب
  • تحقیق بنیان خانواده در غرب
  • مفاله بنیان خانواده در غرب
  • پایان نامه بنیان خانواده در غرب
  • بررسی بنیان خانواده در غرب
  • تحقیق شکست بنیان خانواده در غرب
  • مقاله شکست بنیان خانواده در غرب

کلیک برای خرید