گزارش کارآموزی در مرکز مخابرات مبارکه

دانلود گزارش کارآموزی در مرکز مخابرات مبارکه، در قالب word و در 27 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن گزارش کارآموزی: بخشهای مرکز تلفن و مسیر ارتباط بین مرکز تا مشترک: بخشهای مرکز تلفن عبارتند از: اتاق سوئیچ، اتاق کابل، اتاق MDF، باتری خانه…

فرمت فایل دانلودی: doc

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 27

حجم فایل: 89 کیلوبایت

قیمت: 6500 تومان

دانلود گزارش کارآموزی در مرکز مخابرات مبارکه،

در قالب word و در 27 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن گزارش کارآموزی:

بخشهای مرکز تلفن و مسیر ارتباط بین مرکز تا مشترک:

بخشهای مرکز تلفن عبارتند از: اتاق سوئیچ، اتاق کابل، اتاق MDF، باتری خانه و اتاق ژنراتور که این اتاقها به ترتیب شکل در کنار هم قرار دارند.

مرکز مربوطه دارای 3 داک می باشد از هر شلف تعدادی کابل بیرون می آید و داک ها در اتاق سوئیچ (SW) قرار دارند. کابل های خروجی به اتاق MDF که در مجاور (SW) قرار دارند م یرود. بخش MDF توسط سیمهای وانژه (زوج سیاه و سفید) به دو قسمت تقسیم می شود قسمت اول شامل ورودی کابلهای اتاق سوئیچ می باشد که به ترتیب شماره تقسیم بندی شده است قسمت دیگر شامل کابلهای دو زوجی می باشد که به اتاق کابل می رود که تعداد شان بیشتر از تعداد مشترکین می باشد. نحوه اتصال این دو قسمت بهم ترتیب خاصی ندارد و سیم وانژه ممکن است از ابتدای قسمت اول به انتهای قسمت دوم وصل شود یا به انتهای آن. در اصل کار MDF وصل شماره مورد نظر (قسمت اول) به خط اشتراک مشترک مورد نظر (قسمت دوم) می باشد.

حال کابلهای خروجی که 200 تایی هستند، از MDF خارج می شود و به اتاق کابل می رود. در اتاق کابل، کابلهای ورودی 200 تایی مبدل به کابلهای 600 تایی یا بیشتر می شود. این کابلهای ضخیم وارد حوضچه می شوند.

اکنون کابلهای ورودی به حوضچه (که به عبارتی می توان از آن بعنوان جعبه تقسیم نام برد) می روند و و در آنجا به کافوها می روند (KV).

کافوها در سطح شهر بسته به تراکم جمعیت به تعداد مورد نیاز با ظرافت متغیر قرار می گیرندکه 1400 تایی یا 2400 تایی هستند و بسته به نیاز آن منطقه از ظرفیت کافو استفاده می شود…

عبارات و واژگان کلیدی:

  • گزارش کارآموزی در مرکز مخابرات
  • دانلود گزارش کارآموزی در مرکز مخابرات
  • گزارش کارآموزی در شرکت مخابرات
  • گزارش کارآموزی در مرکز مخابرات رایگان
  • گزارش کارآموزی در شرکت مخابرات
  • دانلود گزارش کارآموزی در شرکت مخابرات
  • گزارش کارآموزی در شرکت مخابرات رایگان

کلیک برای خرید