تحقیق نتایج یک تحقیق در رابطه با آسیب دیدگی کشتی گیران

دانلود تحقیق در مورد نتایج یک تحقیق در رابطه با آسیب دیدگی کشتی گیران، در قالب word و در 28 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: نتیجه یک تحقیق نشان داد، مهم ترین علت بروز آسیب دیدگی در میان کشتی گیران به ترتیب 62 درصد خستگی…

فرمت فایل دانلودی: DOC

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 28

حجم فایل: 167 کیلوبایت

قیمت: 4700 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • مقاله با موضوع ارزیابی قابلیت اطمینان نتایج نرم افزار پلکسیس در برآورد نشست زمین در اثر حفر تونل مترو به روش NATM در شهر اصفهان، در قالب pdf و در 14 صفحه… فرمت فایل دانلودی: pdf فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 14 حجم فایل: 1,319 کیلوبایت قیمت: 7000 تومان دانلود مقاله با موضوع ارزیابی قابلیت اطمینان نتایج نرم افزار پلکسیس در برآورد نشست زمین در اثر حفر تونل مترو به روش NATM در شهر اصفهان، در قالب pdf و در 14 صفحه. عبارات و واژگان کلیدی: قابلیت اطمینان نتایج نرم افزار پلکسیس برآورد نشست…

 • دانلود تحقیق با موضوع بررسی پایداری شیروانی خاکی با برنامه نویسی در Fortran و مقایسه آن با نتایج GeoStudio، در قالب word و در 97 صفحه، قابل ویرایش، شامل فرترن در یک نگاه، معرفی، توابع و زیربرنامه ها در فرترن، آرایه ها (Arrays)، مثال هایی… فرمت فایل دانلودی: docx فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 97 حجم فایل: 2,168 کیلوبایت قیمت: 25000 تومان دانلود تحقیق با موضوع بررسی پایداری شیروانی خاکی با برنامه نویسی در Fortran و مقایسه آن با نتایج GeoStudio، در قالب word و در 97 صفحه، قابل ویرایش، شامل: فرترن در یک…

 • دانلود تحقیق با موضوع نظریه های انقلاب اسلامی ایران، در قالب docx و در 33 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، نظریه های مارکسی و کارکسیستی، نظریه های مربوط به پیدایش جنبش های توتالیتر، رویکرد کارکردگرایانه یا ساختاری در زمینه، نظریه تدا... … فرمت فایل دانلودی: doc فرمت فایل اصلی: docx تعداد صفحات: 33 حجم فایل: 738 کیلوبایت قیمت: 15000 تومان دانلود تحقیق با موضوع نظریه های انقلاب اسلامی ایران، در قالب docx و در 33 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمه نظریه های مارکسی و کارکسیستی نظریه های مربوط به پیدایش جنبش های توتالیتر رویکرد کارکردگرایانه…

 • دانلود طرح توجیهی تولید قطعات کشتی و شناورهای دریائی در قالب pdf به همراه فهرست, موضوع و معرفی طرح, جداول, سرمایه گذاری کل, دوره بازگشت سرمایه, فضای مورد نیاز, اشتغال زایی, سهم تسهیلات, استانداردهای مربوطه, بازارهای داخلی و خارجی, عرضه کنندگان... … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 54 حجم فایل: 454 کیلوبایت قیمت: 3000 تومان این طرح توجیهی در رابطه با تولید قطعات کشتی و شناورهای دریائی می باشد که بر اساس آخرین تغییرات توسط کارشناسان متخصص با دقت نگارش و جمع آوری شده است. این فایل برای کارآفرینان در…

 • دانلود تحقیق با موضوع بزه دیدگی زنان، مطالعه موردی در ایران و افغانستان، در قالب word و در 86 صفحه، قابل ویرایش، شامل چکیده، فصل اول: کلیات پژوهش، 1-1 بیان مساله، 1-2 تعریف اصطلاحات، 1-2-1 مفهوم لغوی بزه دیدگی، 1-2-2 مفهوم اصطلاحی… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc, pdf تعداد صفحات: 86 حجم فایل: 975 کیلوبایت قیمت: 30000 تومان دانلود تحقیق با موضوع بزه دیدگی زنان، مطالعه موردی در ایران و افغانستان، در قالب word و در 86 صفحه، قابل ویرایش، شامل: چکیده فصل اول: کلیات پژوهش 1-1 بیان مساله 1-2 تعریف اصطلاحات…

دانلود تحقیق در مورد نتایج یک تحقیق در رابطه با آسیب دیدگی کشتی گیران،

در قالب word و در 28 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن تحقیق:

نتیجه یک تحقیق نشان داد، مهم ترین علت بروز آسیب دیدگی در میان کشتی گیران به ترتیب 62 درصد خستگی مفرط، 60 درصد آسیب های قبلی، 58 درصد شرایط روحی نامناسب و 56 درصد تمرین و تکنیک غلط و حرکات ورزشی است.

به گزارش ایسنا، در این تحقیق که از سوی علی اکبرنژاد گردآوری شده، آمده است: بررسی نتایج آسیب های ورزشی حاکی از آن است که در کل جراحت اندام با 100 درصد شیوع در مقام اول و پس از آن آسیب های زخم، ضرب دیدگی وکوفتگی، با 98 درصد شیوع درمقام دوم، آسیب های شکستگی 96 درصد سوم و آسیب های کشیدگی و پیچ خوردگی با 90 درصد شیوع درمقام چهارم قرار دارند.

هم چنین آسیب در رفتگی با 58 درصد، مینیسک 50 درصد، ترک خوردگی 48 درصد، پارگی عضلات با 26 درصد شیوع در رده های بعدی قرار دارند. ضمن این که آسیب دیسک با 20درصد پایین ترین درصد شیوع را به خود اختصاص داده است.

به علت درگیر شدن کلیه اندام ها در ورزش کشتی می توان گفت هیچ یک از اعضای بدن مصون از آسیب نخواهند بود و تنوع آسیب ها نیز زیاد است. به طوری که در آسیب های استخوانی، شکستگی گوش با 86 درصد، دندان با 65 درصد بیشترین و در ترک خوردگی نیز انگشتان دست و ترقوه با 10 درصد بیش ترین شیوع را به خود اختصاص داده اند.

در آسیب های پوستی در جراحت، گردن، گوش و انگشتان دست به ترتیب با 98 درصد، 90 درصد، 42 درصد؛ در زخم حفره دهان، ابرو و گوش با 72 درصد، 68 درصد، 58 درصد؛ در آسیب های عضلانی، ضربدیدگی و کوفتگی انگشتان دست گردن و کمر به ترتیب 76 درصد، 62 درصد، 48؛ در کشیدگی عضلانی گردن و ران 48 درصد و در پارگی عضلانی ران با 8 درصد بیش ترین شیوع را داشته اند.

در آسیب های مفصلی، درفتگی انگشتان دست با 36 درصد، آرنج 22 درصد ودر پیچ خوردگی نیز انگشتان دست و مچ پا با 68 درصد و 56 درصد؛ در زمینه زانو هم میزان 10 درصد افراد صرفا پیچ خوردگی داشته و50 درصد افراد دچار آسیب مینیسک شده اند که طبعاً همراه با پیچ خوردگی بوده است و در کل می توان مقدار آن را 60 درصد قلمداد کرد.

به طورکلی می توان گفت در اندام فوقانی، انگشتان دست بیشترین سهم در آسیب های را داشته که علت آن را می توان درگیری مستقیم انگشتان برای اجرای کلیه فنون دانست.

در سر و صورت، گوش بیش ترین آسیب را داشته و دیگر عضوها نیز از درصد قابل توجهی برخوردار بوده اند که با تحقیقات دیگر نیز مطابقت دارد. دلیل آنها می تواند برخورد اعضای سر وصورت هنگام اجرای فنونی مثل زیرگیری، مقاومت در مقابل قوس های حریف وغیره باشد.

از نظر فیزیکی قرارگرفتن در قسمت جلوی بدن هنگام گاردگیری و مقابله با حریف است.

در تنه و ستون فقرات گردن و بعد از آن پشت و کمر بیشترین مقدار آسیب دیدگی را داشته که شاید علت آن فشاری باشد که در زمان اجرای فنون مختلف، به خصوص بلند شدند در مواقعی که خم حریف را به صورت شکسته یا زانو زده گرفته و در خیمه حریف گیر کرده باشد.

عبارات و واژگان کلیدی:

 • آسیب دیدگی کشتی گیران
 • تحقیق آسیب دیدگی کشتی گیران
 • مقاله آسیب دیدگی کشتی گیران
 • پایان نامه آسیب دیدگی کشتی گیران
 • دلایل آسیب دیدگی کشتی گیران
 • پژوهش آسیب دیدگی کشتی گیران
 • تحقیق در مورد آسیب دیدگی کشتی گیران

کلیک برای خرید