دانلود گزارش کارآموزی شرکت ویتانا

کارخانه ویتانا در سال 1337 در زمینی به مساحت 40 هزار مترمربع در کیلومتر 11 جاده قدیم کرج احداث گردیده و مؤسس آن آقای تهرانچی بوده که در ابتدای امر عمده تولیدات این شرکت انواع بیسکویت مخصوصاً بیسکویت مادر بوده است و متعاقباً در سالهای 1342 با وارد نمودن ماشین آلات نان سوخاری به عنوان اولین تولید کنند…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 42

حجم فایل: 33 کیلوبایت

قیمت: 6000 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • تقسیمات کسری از تقسیم یک اینچ به قسمتهای 2/1، 4/1، 8/1، 16/1، 32/1، 64/1 حاصل می شد این تقسیمات برای اندازه گیری کارهای دقیق که در کارگاه ماشینهای ابزار صورت می گیرد کافی نخواهد بود. بهمین منظور برایایجاد دقت بیشتر در کارها و اندازه گیری قطعات نیاز بیشتری به اندازه های دقیقتر یعنی اندازه های کوچک… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 48 حجم فایل: 30 کیلوبایت قیمت: 5900 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: فهرست مطالب عنوان…

 • شرکت فنی و مهندسی آرمان الکتریک در سال 1379 رسماً به ثبت رسید و فعالیتهای خود را آغاز نمود بیشتر کارهای این شرکت پیمانکاری برق بود که اکثر کارهای الکترونیکی از قثبیل نصب تابلوهای الکترونیکی و بردهای سیستمهای هوشمند در شرکت مس سرچشمه رفسنجان را این شرکت انجامداده است… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 65 حجم فایل: 41 کیلوبایت قیمت: 6500 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: فهرست مطالب عنوان صفحه مقدمه 1 صفحه کلید 6 حافظه…

 • موتورهای القایی بخصوص موتورهای قفس سنجابی مزایایی نسبت به موتورهای DC دارند. از مواردی نظیر نیاز به نگهداری کمتری , قابلیت اطمینان بالاتر , هزینه, وزن , حجم و اینرسی کمتر , راندمان بیشتر , قابلیت عملرکد در محیط های با گرد و غبار و در محیط های قابل انفجار را می توان نام برد… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 47 حجم فایل: 30 کیلوبایت قیمت: 6900 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: فهرست مطالب عنوان صفحه…

 • تاریخچه سوسیس و کالباس در ایران در ایران اولین بار تولید سوسیس و کالباس حدود سال 1300 شمسی و توسط مهاجرین لهستانی انجام شد. کلمه کالباس از زبان لهستانی گرفته شده است. اما بصورت کارخانه ای در سال 1982 میلادی (1370 شمسی) شروع شد. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 38 حجم فایل: 36 کیلوبایت قیمت: 5200 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: تاریخچه سوسیس و کالباس در ایران در ایران اولین بار تولید سوسیس و کالباس…

 • دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ویتانا، در قالب word و در 42 صفحه، قابل ویرایش، شامل 1- تاریخچه، 2- خط تولید، 3- سیلوی آرد، 4- آسیا کردن ضایعات، 5- شکر، 6- روغن، 7- بیسکویت، 8- سالن خمیرزنی، 9- انواع خمیرها و سیستم ها، 10- بسته بندی… فرمت فایل دانلودی: doc فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 42 حجم فایل: 130 کیلوبایت قیمت: 6500 تومان دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ویتانا، در قالب word و در 42 صفحه، قابل ویرایش، شامل: 1- تاریخچه 2- خط تولید 3- سیلوی آرد 4- آسیا کردن ضایعات 5- شکر 6-…

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

فهرست مطالب

عنوان صفحه

1- تاریخچه

2- خط تولید

3- سیلوی آرد

4- آسیا کردن ضایعات

5- شکر

6- روغن

7- بیسکویت

8- سالن خمیرزنی

9- انواع خمیرها و سیستم ها

10- بسته بندی بیسکویتت

11- ویژگی بیسکویت

12- نان سوخاری

13- بسته بنی نان سوخاری

14- ویژگی نان سوخاری

15- بخش میکروب شناسی

16- آزمایش آب

17- تست های تأییدی، تکمیلی

18- شمارش کلی میکروبها

19- بخش کنترل کیفی

20- آزمایشگاه شیمی

21- آزمایشات آرد

22- آزمایشات آب

23- آزمایشات روغن

24- آزمایشات نمک

تاریخچه:

کارخانه ویتانا در سال 1337 در زمینی به مساحت 40 هزار مترمربع در کیلومتر 11 جاده قدیم کرج احداث گردیده و مؤسس آن آقای تهرانچی بوده که در ابتدای امر عمده تولیدات این شرکت انواع بیسکویت مخصوصاً بیسکویت مادر بوده است و متعاقباً در سالهای 1342 با وارد نمودن ماشین آلات نان سوخاری به عنوان اولین تولید کننده نان سوخاری در ایران مطرح گردید و به دنبال آن سالنهای تولید ویفر و تافی و آبنبات به سیستم تولید این شرکت افزوده گردید که در این راستا شرکت با پوشش دادن سهم بازار داخلی در زمینه صادرات به کشورهای کویت و آسیای میانه مبادرت ورزیده است.

پس از انقلاب اسلامی این شرکت مصادره گردیده و تحت پوشش سازمان بنیاد انقلاب اسلامی به فعالیت خود ادامه داد از سال 1365 این شرکت در وضعیت انتقال مدیریتی روبرو بوده است و تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران آغاز بر کار نمود و در نهایت در سال 1379 بدنبال سیاست گذاری شرکتهای تحت پوشش به بخش خصوصی شرکت ویتانا سهام خود را واگذار و در حال حاضر تحت پوشش شرکت سرمایه گذار البرز می باشد.

در حال حاضر تعداد 650 نفر پرسنل دارد که در دو شیفت 8 ساعته مشغول فعالیت می باشند. تولید عمده این کارخانه را بیسکویت مادر تشکیل می دهد که در کنار محصولات دیگری مثل تافی، آبنبات بیسکویت نارگیلی، پنجره ای و جنگ و کرمدار در سطح کمتری تولید می شوند.

خط تولید:

این کارخانه دارای 3 سالن بوده: 1) سالن آبنبات و تافی 2) سالن بیسکویت 3) سالن ویفر کرمدار

خط تولید از انبار مواد اولیه آغاز می شود که شامل سیلوی آرد و انبار شکر و انبار روغن و انبار ملزومات بسته بندی، ملزومات فنی، انبار کارتن، انبار اساس، پودر کاکائو، بلغور ذرت، گلوتن، نمک و رنگ خوردگی می باشد.

سیلوی آرد:

آرد به 2 صورت کیسه ای و حلقه ای بوده و دارای 7 سیلو بوده که هر سیلوم دارای ظرفیت 25 تن بوده آرد کارخانه به 2 صورت آرد ستاره و آرد نول بوده که توسط بونکرهای مخصوص حمل آرد به کارخانه آمده و در سیلوها نگهداری می شوند. سیستم انتقال به بالای سیلو آمده و روی توری ریخته و ذرات بزرگتر ا ذرات آرد جدا شده و در سیلو نگهداری می شود.

در نگهداری آرد باید به شرایط بهداشتی، نور، هوا، رطوبت، چیدمان توجه نمود.

مثلاً اگر رطوبت آرد از 14% به 16% رسد آرد کپک می زند و یا آرد حالت کلوخه ای به خود می گیرد و از لحاظ صنعتی سیستم لوله های کارخانه را که پنوماتیک است را بسته و انتقال را غیر فعالی می کند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد. آرد از نظروجود گچ و کپک و کلاً فاکتورهای شیمیایی را بررسی می کنیم یکسری فاکتورهای هم مخصوص هر آرد بوده مثلاً آرد نول درصد استحال کمتری نسبت به آرد ستاره دارد چون ستاره قسمتی از پوسته به همراه فقر است پس PRO بیشتری دارد اما کیفیت گلون کمتری دارد پس در پخت نان از آن استفاده نمی کنیم چون ما می خواهیم نان سوخاری مراحل تخمیر را طی کند پس به شرایط خوب تخمیر احتیاج داریم. اسید فیتیک موجود در سبوس و پوسته آرد مزاحم فرآیند تخمیر است پس از آرد ستاره تهیه بیسکویت استفاده می کنیم.

در 2 طرف سیلو خازنهایی وجود دارد که میزان پر یا خالی بودن را نشان می دهند بسته به نوع عایق موجود در آنها میزان ولت فرق میکند. در قسمتهایی هم از شیشه استفاده شده که از طریق آنها به میزان آرد سیلو پی می بریم.

7 سیلوی موجود یک سیستم موتور مانند دارند که دارای پروانه هایی بوده که آرد را به صورت رج بندی شده و تکه تکه وارد می کند وگرنه فشار ایجاد می کند. و بعد این آرد وارد سیلوی خمیرزنی نشده که یک سیستم فرعی برای خمیرزنی است.

در رابطه با درصد جذب آب توسط آرد هر چه بیشتر باشد برای کارخانه بیسکویت سازی به صرفه تر می باشد در واقع بیشتر محصول آب جذب می کند. اما این فاکتور ملاک تأئید یا رد آرد نمی باشد.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 42

عبارات و واژگان کلیدی:

 • کارآموزی شرکت ویتانا
 • گزارش کارآموزی شرکت ویتانا
 • کارورزی شرکت ویتانا
 • دانلود کارآموزی شرکت ویتانا
 • دانلود گزارش کارآموزی شرکت ویتانا
 • دانلود گزارش کار شرکت ویتانا
 • خرید گزارش کارآموزی شرکت ویتانا
 • خرید گزارش کارورزی
 • شرکت ویتانا دانلود پروژه کارآموزی شرکت

کلیک برای خرید