گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات جهاد کشاورزی شهرستان تربت حیدریه

دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات در اداره جهاد و کشاورزی، در قالب word و در 19 صفحه، قابل ویرایش، شامل تاریخچه سازمان، نمودار سازمانی و تشکیلات، محصولات تولیدی یا خدمات، محصولات زراعی، فصل دوم، بازدید 1، بخشی از متن گزارش…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 19

حجم فایل: 74 کیلوبایت

قیمت: 4000 تومان

دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات در اداره جهاد و کشاورزی،

در قالب word و در 19 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه سازمان

نمودار سازمانی و تشکیلات

محصولات تولیدی یا خدمات

محصولات زراعی

فصل دوم

بازدید 1

بخشی از متن گزارش کارآموزی:

تاریخچه سازمان:

اداره کشاورزی شهرستان تربت حیدریه، در سال 1380 با جهاد کشاورزی ادغام شد و از محل سابق خود در خیابان سنتو به خیابان شهید رجایی منتقل شد و تحت عنوان جهاد کشاورزی شروع به کار کرد. این اداره 5 زیرمجموعه در بخش های کدکن، رخ، جلگه زاوه، بایک و دشتخوار دارد که هر یک مستقلاً به کشاورزان خدمات کشاورزی ارائه می دهند.

نمودار سازمانی و تشکیلات:

اداره مرکزی شامل دو طبقه ساختمان که در طبقه اول: واحدهای آب و خاک، بهره برداری، زراعت، مرکزی، آبخیزداری، امور دام، باغبانی، صنایع دستی روستایی، امور پشتیبانی و در طبقه دوم: مدیریت، عقیدتی، اداره امور عمومی، خدمات، روابط عمومی، امور اداری، مالی، حقوقی، دبیرخانه و حراست قرار دارد و یک ساختمان مجزا جهت واحد حفظ نباتات که در پشت هسته مرکزی قرار دارد.

این اداره، 11 دهستان و 246 روستا با جمعیتی حدود 175155 نفر را تحت پوشش دارد. منابع آبی آن شامل 961 حلقه چاه عمیق، 932 حلقه نیمه عمیق و تعداد 642 رشته قنات و 311 رشته چشمه است. تعداد 8 رودخانه دائمی، 46 رودخانه فصلی، 47 آب بند خاکی است. مساحت حوزه آبخیز 14777 کیلومتر مربع است.

محصولات تولیدی یا خدمات:

محصولات دائمی (باغی): به دلیل وجود تنوع آب و هوایی، ارقام مختلف محصولات دائمی (باغی) کشت می شود که سطح زیر کشت 30 رقم محصول باغی بالغ بر 28930 هکتار تولید 46819 تن در سال می باشد…

عبارات و واژگان کلیدی:

  • گزارش کارآموزی زراعت در جهاد کشاورزی
  • گزارش کارآموزی زراعت
  • گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات
  • گزارش کارآموزی اصلاح نباتات
  • دانلود گزارش کارآموزی زراعت در جهاد کشاورزی
  • دانلود گزارش کارآموزی زراعت
  • دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات

کلیک برای خرید