دانلود گزارش کارآموزی در شرکت نوروز پیمان

ترانسهای جریان خشک برای سطوح ولتاژ 36-12 کیلو وات: اصولاً کاربرد این ترانسها به منظور جدا سازی مدارهای حفاظتی و اندازه گیری از قسمت فشار قوی و تبدیل مقادیر جریان به میزان مورد نیاز دستگاههای اندازه گیری و حفاظتی استفاده می شود. استانداردها: …

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 27

حجم فایل: 17 کیلوبایت

قیمت: 3900 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • ارزیابی و محاسبه تأخیرات ناشی از عوامل جوی در برنامه ریزی و مدیریت پیمان، در قالب پی. دی. اف و در 8 صفحه، شامل چکیده، مقدمه، مبانی تحقیق، رویکرد سیستم های قراردادی EPC و DB در رابطه با تأخیرات ناشی از عوامل جوی، رویکرد سیستم های قراردادی DBB در رابطه با تأخیرات ناشی از عوامل جوی رویدادهای... … فرمت فایل دانلودی: pdf فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 8 حجم فایل: 317 کیلوبایت قیمت: 13000 تومان دانلود جزوه آموزشی ارزیابی و محاسبه تأخیرات ناشی از عوامل جوی در برنامه ریزی و مدیریت پیمان، در قالب…

 • شرایط تنفیذ و شروع پیمان، در قالب پی. دی. اف و در 8 صفحه، شامل تنفیذ و شروع پیمان، شرایط شروع پیمانهای طراحی و خدمات مهندسی و مشاوره (E)، شرایط شروع پیمان خرید کالا و تجهیزات P، شرایط شروع پیمان خرید کالا و تجهیزات (P) در حالتی پیمان شامل تآمین ارز باشد… فرمت فایل دانلودی: pdf فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 8 حجم فایل: 243 کیلوبایت قیمت: 11000 تومان دانلود تحقیق در مورد شرایط تنفیذ و شروع پیمان، در قالب pdf و در 8 صفحه، شامل: تنفیذ و شروع پیمان شرایط شروع پیمان های…

 • دانلود نرم افزار اندروید شرایط عمومی پیمان، در قالب فایل اندروید apk. … فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: apk تعداد صفحات: 1 حجم فایل: 1,357 کیلوبایت قیمت: 3000 تومان دانلود نرم افزار اندروید شرایط عمومی پیمان، در قالب فایل اندروید apk. عبارات و واژگان کلیدی: فایل اندروید شرایط عمومی پیمان دانلود فایل اندروید شرایط عمومی پیمان نرم افزار اندروید شرایط عمومی پیمان دانلود نرم افزار اندروید شرایط عمومی پیمان شرایط عمومی پیمان اندروید دانلود شرایط عمومی پیمان اندروید دانلود رایگان شرایط عمومی پیمان اندرو کلیک برای خرید 4.6 904

 • دانلود تحقیق با موضوع پیمان نفتا (NAFTA)، در قالب word و در 14 صفحه، قابل ویرایش، شامل ساختار، گذشته، حال، آینده. بخشی از ابتدای تحقیق: ساختار: پیمان تجارت آزاد میان دولت های آمریکای شمالی موسوم به نفتا، در اوایل دهه 1990 میلادی... … فرمت فایل دانلودی: docx فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 14 حجم فایل: 59 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان دانلود تحقیق با موضوع پیمان نفتا (NAFTA)، در قالب word و در 14 صفحه، قابل ویرایش، شامل: ساختار گذشته حال آینده بخشی از ابتدای تحقیق: ساختار: پیمان تجارت آزاد میان دولت های آمریکای شمالی…

 • دانلود تحقیق در مورد جشن نوروز، در قالب doc و در 82 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، پیدایش جشن نوروز، مراسم حاجی فیروز، روزهای مردگان و پنجشنبه آخر سال، خانه تکانی، کاشتن سبزه، سفرۀ هفت سین، لباس نو، خوراک های نوروزی، دید و بازدید نوروزی… فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 92 حجم فایل: 245 کیلوبایت قیمت: 11200 تومان دانلود تحقیق در مورد جشن نوروز، در قالب doc و در 82 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمه پیدایش جشن نوروز مراسم حاجی فیروز روزهای مردگان و پنجشنبه آخر سال خانه تکانی کاشتن…

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

ترانسهای جریان خشک برای سطوح ولتاژ 36-12 کیلو وات:

اصولاً کاربرد این ترانسها به منظور جدا سازی مدارهای حفاظتی و اندازه گیری از قسمت فشار قوی و تبدیل مقادیر جریان به میزان مورد نیاز دستگاههای اندازه گیری و حفاظتی استفاده می شود.

استانداردها:

این ترانسها بر اساس استانداردهای BS,ANSI , VDE , IEC و استانداردهای دیگر ساخته می شود.

اجزاء اصلی:

ترانسهای فوق به دو صورت با نسبت تبدیل در اولیه (1: 2) یا بدون آن ساخته می شود. هسته های بکار رفته در این ترانس ها بسته به کلاس دقت آنها از دو نوع ورق مغناطیسی ساخته می شود.

و همانطور که می دانیم هر ترانس تشکیل شده است از دو سیم پیچ که یکی اولیه و دیگری ثانویه می باشد. و در این نوع ترانس سیم پیچ اولیه (فشار قوی) طوری طراحی شده است که تنشهای مکانیکی ناشی از انبساط حرارتی در اثر جریانهای اتصال کوتاه به عایق اصلی ترانس منتقل نمی شود. جنس هادیها از نوع مس الکترولیتی است. و سیم پیچ ثانویه، (فشار ضعیف) به صورت چند لایه به همراه عایق مضاعف بین لایه ها طراحی شده است. که تنشهای مکانیکی ناشی از انبساط حرارتی در اثر جریانهای اتصال کوتاه به عایق اصلی ترانس منتقل نمی شود. جنس هادی از نوع مس الکترولیتی است. وسیم پیچ ثانویه (فشار ضعیف) به صورت چندن ته همراه عایق مضاعف بین لایه ها طراحی شده است.

عایق اصلی این ترانس ها رزین اپوکسی ریخته گری شده تحت خلا با خواص عایقی و مکانیکی برتر است و ترانسی دارای دو ترمینال اولیه وثانویه است که ترمینالهای اولیه از جنس مس یا برنج است و ترمینالهای ثانویه توسط درپوش و بکارگیری پیچهای اب بندی کننده بطور کامل پوشیده میشود. این درپوش دارای ورودی کابل از جنس لاستیک مناسب برای کابل با قطر 16 میلیمتر است. ترمینال قرار گرفته در کتار ترمینالهای ثانویه که با علامت مشخص شده است باید بطور کامل به زمین متصل شود. اتصالات ثانویه به وسیله پیچ M5 بسته می شوند. و ترانسهای جریان خشک با ولتاژ ها و نوعهای مختلفی وجود دارد که ما در شرکت کار کردیم و این ترانسها عبارتند از:

1-ترانسهای جریان خشک برای سطوح ولتاژ 24-12 کیلو وات UNA

2- ترانسهای ولتاژ خشک برای سطوح ولتاژ 36-12 کیلو ولت VPA

3- ترانسهای جریان خشک بیرونی برای سطوح ولتاژ 36-24 کیلو ولت APE

4- ترانسهای جریان خشک بیرونی برای سطوح ولتاژ 36-24 کیلو ولت AGE

5- ترانسهای ولتاژ خشک بیرونی برای سطح ولتاژ 36-24 کیلو ولت VPV

ترانسهای فوق برای جریان و ولتاژ استفاده می شوند که ترانسهایی که در موقع کارآموزی استفاده کردیم از شرکت سازنده این ترانسها نیرو ترانس استفاده شده است و در جاهای مختلف ترانسهای مختلف استفاده می شوند که برای انتخاب ترانس مناسب می توانیم از روی جدول ترانس را انتخاب کنیم و برای انتخاب درست از روی جدول باید سطح ولتاژ جریان اولیه و جریان اتصال کوتاه تعداد هسته و مشخصات آنها الزامی است.

برای حفاظت خطوط انتقال و توزیع برق شهرستان ایذه بخش سوسن که زیر نظر شرکت نوروز پیمان ایذه می باشد برای شبکه سازی های جدید و نسب ترانسها و کنتورها و خیلی مسائل برقی دیگر نیز مورد تجربه قرار گرفت که از جمله وسایلی که در این موارد کاری استفاده می شوند را لیست کرده و در مورد آنها توضیح خواهم داد.

برای عبور سیمها از بالای پایه های چوبی و یا سیمانی که شبکه را توسعه می دهند از مقره هایی استفاده می شوند که یک نوع مقره ها روی پایه ها قرار گرفته و سیمها از بالای آنها قرار می گیرند و بعضی به صورت ردیفی قرار می گیرند.

سر راه هر شبکه فشار قوی باید فیوز قرار و برای این کار فیوزها درون وسیله ای به نام کت اوت قرار می گیرد که کت اوت کلیدی است برای حفاظت از خطوط انتقال فشار متوسط و ترانسفورماتورهای توزیع مورد استفاده قرار می گیرد و این نوع وسیله در نوع های مختلفی وجود دارد به طوری که هر کدام قدرت عایقی و یک ولتاژ نامی متفاوت دارد.

برای قطع و وصل فیوزهای فشار قوی از یک وسیله ای به نام چوپ پرش استفاده می شود که میله عایقی الکتریکی از جنس فایبر گلاس یا اپکسی کلاس برای دسترسی به تجهیزات فشار متوسط از فاصله دور از 2 متر تا 7 متر به صورت تلسکوپی و یا پیچ و مهره ای برای ولتاژ های 20 الی 400 کیلو ولت جهت آزمایش خطوط انتقال فشار قوی و انتقال فشار متوسط از تفنگ ارت استفاده می شود.

دستگاه فاز یاب مورد استفاده جهت مکانیزاسیون شبکه های توزیع برق برای ردیابی فاز و یا اینکه فاز و یا سیم برق را مشخص می کند.

در بعضی از مواقع هنگامی که برای راه اندازی تجهیزات الکتریکی استفاده می شود اتصال زمین به صورت موقت برای زمین کردن و حفاظت خطوط بدون برق هنگام کار بر روی تجهیزات استفاده می شود.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 27

عبارات و واژگان کلیدی:

 • کارآموزی شرکت نوروز پیمان
 • گزارش کارآموزی
 • کارورزی شرکت نوروز پیمان
 • دانلود کارآموزی شرکت نوروز پیمان
 • دانلود گزارش کارآموزی
 • دانلود گزارش کار شرکت نوروز پیمان
 • خرید گزارش کارآموزی شرکت نوروز پیمان
 • خرید گزارش کارورزی شرکت نوروز پیمان
 • دانلود پروژه کارآموز

کلیک برای خرید