دانلود گزارش کارآموزی شرکت کشت صنعت مغان

شرکت سهامی کشت و صنعت و دامپروری مغان شرکت کشت و صنعت فعالیت خود را در مقیاس 48400 هکتار از اراضی دشت مغان با عنوان کردن بهره گیری صحیح و مدار از اراضی قابل شرب دشت و نیز گسترش کشاورزی مکانیزه و همپا نمودن آن با صنایع وابسته از نیمه دوم سال 1351 آغاز نمود. …

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 22

حجم فایل: 14 کیلوبایت

قیمت: 4000 تومان

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

شرکت سهامی کشت و صنعت و دامپروری مغان

شرکت کشت و صنعت فعالیت خود را در مقیاس 48400 هکتار از اراضی دشت مغان با عنوان کردن بهره گیری صحیح و مدار از اراضی قابل شرب دشت و نیز گسترش کشاورزی مکانیزه و همپا نمودن آن با صنایع وابسته از نیمه دوم سال 1351 آغاز نمود.

از طرف وزارت کشاورزی و منابع طبیعی پس از بررسیهای مقدماتی اقدام به برنامه ریزی جامعی برای پای گذاری یک مجتمع عظیم کشت و صنعت در مقیاس یاد شده از اراضی منطقه شد و پس از آن بلافاصله برنامه گسترده مزبور زیر عنوان «طرح کشت وصنعت و دامپروری مغان» به مرحله اجرا در آمد. به منظور اینکه طرح یاد شده قادر به تحقق کامل مسئولیتهای و ظایف و اهداف محوله گردد در سال 1353 با تقدیم لایحه ای به مجلسین شورای ملی و سنا پیشنهاد بنیانگذاری شرکتی به نام «شرکت سهامی کشت و صنعت و دامپروری مغان» شد. لایحه مزبور در اسفند ماه 1353 به تصویب مجلسین رسید و به دولت ابلاغ گردید. سهامداران شرکت، وزارت کشاورزی و منابع طبیعی، برنامه و بودجه، صنایع و معادن و وزارت امور اقتصادی و دارایی بودند. سرمایه اولیه این شرکت 7 میلیارد ریال بوده و در 17 اسفند 1353 بنیانگذاری شده است.

اهداف این شرکت عبارت بود از:

گسترش و عمران اراضی کشاورزی

افزایش تولید پروتیئن حیوانی

افزایش تولید میوه

افزایش تولید شکر

کاهش اتکا به واردات فراورده های مزبور

ایجاد مشاغلی تازه و بهبود سطح زندگی در منطقه

مجتمع کشت و صنعت و دامپروری مغان در منتهی الیه شمال شرق آذربایجان قرار دارد. وسعت این مجتمع در زمان تاسیس و مطابق طرح 48400 هکتار بود ولی در حال حاضر سند رسمی شرکت برای 63000 هکتار می باشد. در حال حاضرفعالیتهای آن شامل زراعت، دامپروری، باغداری و صنایع وابسته میباشد.

زراعتهای اصلی مجتمع گندم، جو، یونجه، چغندر قند، پنبه و ذرت بذری،

دانه ای و علوفه ای است.

پروار بندی گوسفند، گوساله، شتر و همچنین پرورش گاوهای شیری، تولید شیر و نگهداری زنبور عسل از عمده فعالیتهای دامپروری این شرکت است.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 22

عبارات و واژگان کلیدی:

  • کارآموزی شرکت کشت صنعت مغان
  • گزارش کارآموزی شرکت کشت صنعت مغان
  • کارورزی شرکت کشت صنعت مغان
  • دانلود کارآموزی شرکت کشت صنعت مغان
  • دانلود گزارش کارآموزی شرکت کشت صنعت مغان
  • دانلود گزارش کار شرکت کشت صنعت مغان
  • خرید گزارش کارآموزی شرکت کشت صنعت مغان
  • خرید گزارش

کلیک برای خرید