دانلود گزارش کارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود

یک نویسنده افکار و ذهنیات خود را با نوشته ها و یک مجسمه ساز تجسمهایش را با شکل دادن و ارائه آن در یک مجسم و یک نقاش هنر نقاشی اش را در تابلوها و خلاصه یک معمار علم و هنر و فرهنگ را در قالب طرح های یک بنا به جامعه عرضه می کند. …

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 40

حجم فایل: 26 کیلوبایت

قیمت: 5900 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • دانلود گزارش کارآموزی با موضوع مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی، در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل سپاسگزاری، مقدمه، معرفی پروژه، مطالعات ژئوتکنیک، فونداسیون پروژه، آب پاشی روی بتن مگر، طرح اختلاط و بتن ریزی… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 40 حجم فایل: 52 کیلوبایت قیمت: 4000 تومان دانلود گزارش کارآموزی با موضوع مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی، در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل: سپاسگزاری مقدمه معرفی پروژه مطالعات ژئوتکنیک فونداسیون پروژه آب پاشی روی بتن مگر طرح اختلاط و بتن…

 • انجام دادن کار اجرایی به عنوان کارآموزی کاری بسیار مفید وپسندیده ای است چون این کار دانشجو را با اجرای کارهای عمرانی آشنامی کند اجرای کارهای عمرانی با دستگاه تئوری تفاوت دارد واختلاف اجرا ودرس دانشگاهی فقط در کارگاه ساختمانی قابل احساس کردن است وکارآموزی وکارکردن درکارگاه ساختمانی قبل از رفتن دانشج… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 110 حجم فایل: 8,519 کیلوبایت قیمت: 11900 تومان دانلود گزارش کارآموزی در کارگاه ساختمانی، در قالب word و در 110 صفحه، قابل ویرایش، شامل: ساختمان بتنی مزایای ساختمان بتنی قسمت های مختلف ساختمان…

 • دانلود گزارش کارآموزی در شرکت تأسیساتی ساختمانی، در قالب word و در 51 صفحه، قابل ویرایش، شامل تاریخچه فعالیت شرکت، ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز، نمودار سازمانی و تشکیلات، آشنایی کلی با ساختمان و انواع اتصالات، دیگ های… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 51 حجم فایل: 180 کیلوبایت قیمت: 4000 تومان دانلود گزارش کارآموزی در شرکت تأسیساتی ساختمانی، در قالب word و در 51 صفحه، قابل ویرایش، شامل: تاریخچه فعالیت شرکت ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز نمودار سازمانی و تشکیلات آشنایی کلی با ساختمان…

 • حوضه آبریز رودخانه سفیدرود، یکی از زیرحوضه های حوضه آبریز دریای خزر می باشد. این حوضه، 5927366 هکتار مساحت دارد. … فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: Shp تعداد صفحات: 1 حجم فایل: 62 کیلوبایت قیمت: 2500 تومان عبارات و واژگان کلیدی: لایه GIS حوضه های آبریز اصلی لایه مرز حوضه های آبریز اصلی نقشه مرز حوضه های آبریز شیپ فایل محدوده حوضه های آبریز مرز حوضه های آبریز دانلود شیپ فایل مرز حوضه های آبریز شیپ فایل مرز حوضه های آبریز شیپ فایل حوضه آبریز رودخانه سفید رود کلیک برای خرید 4.9 718

 • کار آموزی شرکت ساختمانی ابهر رود… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 37 حجم فایل: 26 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ساختمانی ابهر رود در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: مقدمه یک نویسنده افکار و ذهنیات خود را با نوشته ها و یک مجسمه ساز تجسمهایش را با شکل دادن و ارائه آن در یک مجسم و یک نقاش هنر نقاشی اش را در تابلوها و خلاصه یک معمار علم و هنر و فرهنگ را…

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

مقدمه

یک نویسنده افکار و ذهنیات خود را با نوشته ها و یک مجسمه ساز تجسمهایش را با شکل دادن و ارائه آن در یک مجسم و یک نقاش هنر نقاشی اش را در تابلوها و خلاصه یک معمار علم و هنر و فرهنگ را در قالب طرح های یک بنا به جامعه عرضه می کند. هنر یک آرشیتکت، خطوط گویای تجسمهائیست از عملکردهای یک بنا که در قالب طرح معماری عرضه می کند.

وقتی یک آرشیتکت ساختمانی را طرح می کند از مجموعه دانش قرنها استفاده می کند. معماری از وقتی که انسان اولیه اولین باربرای خانواده اش غار یا پناهگاهی با سقف طرح کرد شروع شد. رسم و طرح معماری وقتی انسان اولین طرح این پناهگاه را روی شن یا خاک کشیده و قبلاً نقشه استفاده از مواد موجود را ریخته شروع شد.

تاریخ طرح معماری را می توان در جنبش بزرگ تاریخ بشر و مستقیماً با آن جستجو کرد. آرشیتکت در سراسر این جنبش تاریخی، به سنگینی به پیش می رفت ریاضیات و علوم تکیه کرده است. این پیش رفت ها منجر به ایجاد مواد ساختمانی و متدهای تازه شده است.

آرشیتکت طراح با نقشه کش باید قادر به تبدیل شکل ها، مواد، رنگها و مقیاسات به بنایی جالب و زیبا باشد. و باید از علم مهندسی معماری سر در بیاورد تا بتواند بناها را مستحکم تر بسازد. و باید بتواند فضای مکوجود را به منظور بوجود آوردن ساختمانهای مفید، متعادل تقسیم کند.

معرفی با شهرستان ابهر

لولاه لا تقطع اخبار الازمینه بعضها عن بعض و درست العلوم و ضاعت الاداب

اگر نوشتن نبود اخبار زمانی به زمان دیگر نمی رسید و علوم و آداب محو و نابود می شد.

نام شهر: در قدیم اوهر نام فعلی ابهر و نام رایج آن در اصطلاح عامیه ابر.

موقعیت جغرافیایی ک واقع در حد فاصل 13 دقیقه و 49 درجه طول شرقی و 9 قیقه و 36 درجه عرض شمالی.

ارتفاع از سطح دریا: 1540 متر حداکثرمطلق درجه حرارت 38 درجه و حداقل مطلق برودت 5/15 درجه سانتیگراد.

جمعیت: بر اساس سد شماری سراسی سال 1370 ه ش 191544 نفر با شهرستان.

فاصله ها: فاصله تا مرکز تهران 240 کیلومتر تا قزوین 81 کیلومتر تا زنجان مرکز استان 90 کیلومتر.

تقسیمات کشوری: بر اساس آخرین تقسیمات کشوری استان زنجان واقع شدهو دارای 3 بخش، 9 دهستان و 174 آبادی و چهار شهر به نام های ابهر، هیدج، صائین قلعه و سلطانیه می باشد.

در تاریخ 4/7/85 نقشه ساختمان مسکونی توسط آقای محمد بیگی تحویل داده شد. و پس از کشیدن نما، برش، پلان پی کنی و آکس بندی ستونها، پلان بادبندی و آکس بندی ستونها، پلان تیر ریزی توسط برنامه outocad در تاریخ 12/7/85 تحویل داده شد.

معرفی محل کارورزی

دفتر شرکت ساختمانی ابهر رود در تاریخ 1377 تاسیس شده. این دفتر واقع در شهرستان ابهر ابتدای خیابان طالقانی جنوبی و جز شرکتهای سهامی خاص می باشد. دفتر ابهر رود متعلق به جناب آقای بابک محمدبیگی دارای مدرک لیسانس عمران می باشد. و کارهای ساختمانی و پروژه های زیادی را اجرا و به اتمام رسانده اند از جمله فعالیتهای این دفتر: به اتمام رساندن پروژه های سبز کشت، به اتمام رساندن پروژه کارخانه مینو، به اتمام رساندن پروژه های مسکونی و… می باشد.

در تاریخ 15 /7/85 نقشه ساختمانی مسکونی توسط آقای محمدبیگی به بنده تحویل دادند و پس از کشیدن ترسیم پلان تیر ریزی، پلان بادبندی و آکس بندی ستونها و پلان پی کنی و آکس بندی ستونها، برش، نمای شرقی توسط برنامه CAD در 24/7/85 به ایشان تحویل داده شد.

در تاریخ 25/7/85 در روز سه شنبه نقشه ساختمانی مسکونی توسط سر پرست کارورز تحویل داده شد و پس از ترسیم نمای جنوبی، برش، پلان، بادبند و آکس بندی ستونها و پلان پی کنی و آکس بندی ستونها و پلان تیر ریزی توسط برنامه CAD به سر پرست کارورز در تاریخ 6/8/85 تحویل داده شد.

در تاریخ 8/8/85 نقشه ساختمان مسکونی توسط آقای محمد بیگی تحویل داده شد و پس از ترسیم نماها، برش، پلان بادبند و آکس بندی ستونها و پلان پی کنی و آکس بندی ستونها و پلان پی کنی و آکس بندی ستونها و پلان تیر ریزی توسط برنامه CAD در تاریخ 17/8/85 به ایشان تحویل داده شد.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 40

عبارات و واژگان کلیدی:

 • کارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود
 • گزارش کارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود
 • کارورزی
 • دانلود کارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود
 • دانلود گزارش کارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود
 • دانلود گزارش کار شرکت ساختمانی ابهر رود
 • خرید گزارش کارآموزی
 • خرید گزارش کارورزی
 • دانلود

کلیک برای خرید