طرح تولید دستگاه های بسته بندی شرکت ماشین های بسته بندی اصفهان

دانلود طرح تولید دستگاه های بسته بندی شرکت ماشین های بسته بندی اصفهان، در قالب word و در 38 صفحه، قابل ویرایش. مقدمه طرح: کالای تولیدی موردنظر، دستگاه بسته بندی میباشد که کار آن بسته بندی مواد غذایی از قبیل کیک و کلوچه و نیز قطعات…

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 30

حجم فایل: 116 کیلوبایت

قیمت: 8000 تومان

دانلود طرح تولید دستگاه های بسته بندی شرکت ماشین های بسته بندی اصفهان،

در قالب word و در 38 صفحه، قابل ویرایش.

مقدمه طرح:

کالای تولیدی موردنظر، دستگاه بسته بندی میباشد که کار آن بسته بندی مواد غذایی از قبیل کیک و کلوچه و نیز قطعات صنعتی مثل جک و غیره و هم چنین بسته بندی بیشترین قطعات و لوازم کوچک و بزرگ می باشد.

کارکرد این دستگاه به این صورت است که ابتدا قطعه ای که باید بسته بندی شود را روی رول قرار می دهند. این قطعه به وسیله یک جک به درون پلاستیک شیرینگ هدایت می شود. پس از آن به وسیله قیچی پلاستیک بریده شده به سمت تونل حرارتی هدایت می شود. در آن جا با حرارتی که به پلاستیک خورده می شود، پلاستیک جمع شده و منقبض می شود و به این صورت بسته بندی انجام می شود.

پس از آن به سمت جلو هدایت شده و پلاستیک گرم شده خنک می شود.

ورودی این دستگاه بسیار متنوّع است، چون می توان از قطعات بسیار کوچک در طول و عرض 10سانت یمتر تا قطعاتی به طول 3 تا 4 متر را با این دستگاه بسته بندی کرد.

تولید اسمی این دستگاه 150 عدد در سال است، ولی به دلیل رکود بازار و افزایش رقابت در بین سازنده ها، تولید عملی این دستگاه، به 100 عدد در سال می رسد. قیمت تمام شده این دستگاه بسیار متنوع است، ولی به طورمختصر، اشاره ای به قیمت ها می نماییم. دستگاه های کوچک از طول 50 سانتی متر تا 3 متر بین22000000 تا 19000000ریال و دستگاه های بسته بندی پالت که بسته بندی تا ارتفاع چند متر و عرض 2 تا 3 متری را انجام می دهد، بین 35000000 تا 60000000ریال برآورد شده است.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • طرح تولید دستگاه های بسته بندی
  • روش تولید دستگاه های بسته بندی
  • نحوه تولید دستگاه های بسته بندی
  • آشنایی با تولید دستگاه های بسته بندی
  • تحقیق تولید دستگاه های بسته بندی
  • مقاله تولید دستگاه های بسته بندی
  • تحقیق در مورد تولید دستگاه های بسته بندی

کلیک برای خرید