پروژه کارآفرینی کارگاه موزائیک سازی

دانلود پروژه کارآفرینی کارگاه موزائیک سازی، در قالب word و در 38 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، اهمیت کار موزائیک سازی، بخش اول: شروع به کار، آموزش در موزائیک سازی، بخش دوم: هزینه ها و سود خالص، میزان تولید در ماه، سود خالص، بخش…

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 35

حجم فایل: 5,461 کیلوبایت

قیمت: 7000 تومان

دانلود پروژه کارآفرینی کارگاه موزائیک سازی،

در قالب word و در 38 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

اهمیت کار موزائیک سازی

بخش اول: شروع به کار

آموزش در موزائیک سازی

بخش دوم: هزینه ها و سود خالص

میزان تولید در ماه

سود خالص

بخش سوم: کارهای جنبی در کارگاه موزائیک سازی

بخش چهارم: ضمائم

نکته های مهم و قابل توجه

بخش پنجم: نمودارها

بخش ششم: عکس ها

مراجع و منابع

تقدیر و تشکر

بخشی از مقدمه پروژه کارآفرینی:

با توجه به شرایط کنونی جامعه اسلامی ایران که تهدیدها علیه کشور ما روز به روز در حال افزایش است، مسأله کارآفرینی و تولید تمام اجناس مصرفی در داخل کشور، از اهمیت زیادی برخوردار است و به طوری کلی اگر کار آفرینی در کشوری مورد توجه قرار گیرد، نرخ بیکاری و فقر به صورت قابل توجهی کاهش خواهد یافت و این نشانگر اهمیت کارآفرینی است.

هدف از کار آفرینی، ایجاد اشتغال و پیدا کردن کار مناسبی از نظر درآمد، پیشرفت روز افزون و مستمر و به دست آوردن رضایت شغلی می باشد. اگر ما شغل مناسبی را پیدا کنیم که به آن علاقه داریم و درآمد مناسب، اشتغال زایی و پیشرفت در آن باشد، مسلماٌ بهترین شغل را پیدا کرده ایم. من هم با توجه به وضع حاضر شغل های زیر را مورد بررسی قرار دادم و شغل موزائیک سازی را به عنوان شغل آینده خودم انتخاب کردم:

1- شغل آرایشگری که علاوه بر ا ینکه درآمدش برایم راضی کننده نبود، اشتغال زایی هم نمی کرد.

2- پیتزا فروشی که به دلیل نداشتن علاقه، مورد تأیید من قرار نگرفت.

3- تعمیر ماشین های سنگین: در این شغل من متوجه شدم بر خلاف تصوراتم کاری است که بار و حیات و شغل ایده آل من سازگار ندارد و علاوه بر سود معقولش، نمی توانم در آن موفق باشم.

4- پرورش صیفی جات گلخانه ای: در این شغل که به آن هم علاقه داشتم و سود معقولی هم دارد، به چند نکته اساسی پرداختم: اول این که یک فرد کشاورز، باید ریسک بالایی داشته باشد چون که ممکن است محصول با نزول قیمت مواجه شود و کشاورز که متحمل هزینه های ساخت گلخانه شده با ضرر و در بعضی موارد با خسران روبه رو می شود، مطلب دوم این بود که یک کشاورز از ابتدا تا انتها باید از تخصص خود در پرورش گیاهان حساس مثل گوجه فرنگی و خیار استفاده کند و من چون تحصص و آموزشی نداشتم، از این شغل صرف نظر کردم.

5- شغل بعدی که مورد بررسی و تحلیل قرار دادم، تولیدی موزائیک بود. با بررسی و تحلیل کلی به این نتیجه رسیدم که موزائیک سازی با روحیات من سازگار است. پس از بررسی های بیشتر فهمیدم که احداث یک کارگاه از لحاظ مالی به بودجه زیادی نیاز دارد و به همین دلیل پیش یک تولید کننده ِ موزائیک رفتم وفهمیدم با وام و با کم ترین ریسک، می توان یک کارگاه راه اندازی کرد و…

عبارات و واژگان کلیدی:

 • تولید موزائیک
 • نحوه تولید موزائیک
 • مراحل تولید موزائیک
 • روش تولید موزائیک
 • اصول تولید موزائیک
 • کارخانه تولید موزائیک
 • تحقیق تولید موزائیک
 • تحقیق نحوه تولید موزائیک
 • مقاله تولید موزائیک
 • مقاله نحوه تولید موزائیک
 • تحقیق در مورد تولید موزائیک

کلیک برای خرید