تحقیق بازخوانی دستاوردهای 28 ساله انقلاب اسلامی

انقلاب اسلامی ایران سرآغاز بروز تحولاتی جدی و مهم نه تنها در داخل کشور بلکه در منطقه و جهان شد و بسیاری از معادلات سیاستمداران جهان را برهم زد و خواب ابرقدرتها را آشفته ساخت. اینک در بهمن ماه که سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در بطن خود دارد ضرورت بیان دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی برای تقو…

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 9

حجم فایل: 16 کیلوبایت

قیمت: 7000 تومان

انقلاب اسلامی ایران سرآغاز بروز تحولاتی جدی و مهم نه تنها در داخل کشور بلکه در منطقه و جهان شد و بسیاری از معادلات سیاستمداران جهان را برهم زد و خواب ابرقدرتها را آشفته ساخت.

اینک در بهمن ماه که سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در بطن خود دارد ضرورت بیان دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی برای تقویت اعتماد به نفس ملی در مواجهه با خطرات و چالشهای فراروی انقلاب طی سنوات گذشته بدون اتکا و اعتماد به قدرتهای بیگانه ضروری است.

در این گزارش تلاش شده است با نگاهی اجمالی به وضعیت معیشتی اقتصادی و اجتماعی کشور قبل از انقلاب اسلامی و مقایسه آن با بعد از انقلاب، میزان رشد در هر زمینه با تکیه بر آمار و ارقام مستند موجود در سالنامه آماری 1382 سال انتشار یافته از سوی «سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور» بیان شود.

انقلاب اسلامی ایران سرآغاز بروز تحولاتی جدی و مهم نه تنها در داخل کشور بلکه در منطقه و جهان شد و بسیاری از معادلات سیاستمداران جهان را برهم زد و خواب ابرقدرتها را آشفته ساخت.

از این رو تلاش برای از هم پاشی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران از سوی دشمنان متعدد آن به سرعت آغاز شد، هرچند که همه این تلاشها ناکام ماند و ملت بزرگ و سلحشور ایران اسلامی باسلاح ایمان، وحدت و همدلی تحت رهبری مدبرانه رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) توانست موانع و مشکلات را از پیش روی بردارد و سرافراز و استوار به پیش رود.

امروز نظام جمهوری اسلامی ایران پس از استقرار و طی حیات بیش از یک ربع قرن خود به رغم محدودیت ها، تحریم ها، فشارهای خارجی و سیاست مشغول سازی ایران به درگیریهای داخلی و تجزیه طلبانه توسط غرب و به ویژه آمریکا تحمیل جنگ هشت ساله به ایران با هدف واژگونی نظام نوپای اسلامی ایران و تضعیف توانمندیهای آن ازطریق استحاله و انزوای ایران و… توانست استوار و سترگ برجای بماند و خدمات ارزشمندی به ملت نستوه ایران ارائه دهد.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • تحقیق علوم سیاسی
  • دانلود تحقیق
  • کار تحقیقی علوم سیاسی
  • علوم سیاسی
  • تحقیق بازخوانی دستاوردهای 28 ساله انقلاب اسلامی
  • دستاوردهای انقلاب اسلامی
  • بازخوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی
  • دستاوردهای 28 ساله انقلاب

کلیک برای خرید