گزارش کارآموزی توسعه و ارتقاء شبکه ارتباطی ساختمان های شماره 1 و 2 استانداری خراسان رضوی

دانلود گزارش کارآموزی با موضوع توسعه و ارتقاء شبکه ارتباطی ساختمان های شماره 1 و 2 استانداری خراسان رضوی، در قالب word و در 27 صفحه، قابل ویرایش. مقدمه گزارش کارآموزی: با گسترش روزافزون استفاده از تکنولوژی اطلاعات برای انجام امور، استفاده از رایانه…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 27

حجم فایل: 58 کیلوبایت

قیمت: 4000 تومان

دانلود گزارش کارآموزی با موضوع توسعه و ارتقاء شبکه ارتباطی ساختمان های شماره 1 و 2 استانداری خراسان رضوی،

در قالب word و در 27 صفحه، قابل ویرایش.

مقدمه گزارش کارآموزی:

با گسترش روزافزون استفاده از تکنولوژی اطلاعات برای انجام امور، استفاده از رایانه و شبکه های رایانه ای به عنوان زیرساخت این امر، اهمیت بیشتری یافته است. شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از مهم ترین زیرساخت های تحقق دولت الکترونیک در یک سازمان، از اهمیت به سزایی برخوردار است که با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی لزوم بازنگری مداوم شبکه در بازه های مشخص زمانی بیش از پیش احساس می شود.

شبکه رایانه ای استانداری خراسان رضوی، به صورت تدریجی از سال 1378 نصب و توسعه یافته است. محور اصلی این شبکه ساختمان جدید برج استانداری خراسان بود که اولین شبکه محلی بزرگ استانداری در این ساختمان به صورت توکار نصب و راه اندازی شد. تجهیزات Active مورد استفاده درآن زمان، تجهیزات Accton بوده است.

در طرح توسعه بعدی، تمامی ساختمان های استانداری تحت پوشش شبکه رایانه ای قرار گرفته و به یکدیگر متصل شده اند. در توسعه شبکه از تجهیزات Cisco استفاده شده است.

طرح حاضر با توجه نیاز به ارتقاء و توسعه شبکه استانداری و ساختمان های تابعه تهیه شده و مشتمل بر چهار بخش اهداف، وضع موجود و چالش ها، وضع مطلوب و مزیت ها و تجهیزات و هزینه (فاز اول و دوم) می باشد.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • گزارش کارآموزی شبکه ارتباطی
  • گزارش کارآموزی شبکه ارتباطی ساختمان
  • گزارش کارآموزی توسعه شبکه ارتباطی
  • گزارش کارآموزی ارتقای شبکه ارتباطی
  • دانلود گزارش کارآموزی شبکه ارتباطی
  • دانلود گزارش کارآموزی شبکه ارتباطی ساختمان

کلیک برای خرید