نمونه سؤالات آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی 94 به همراه پاسخنامه

دانلود نمونه سؤالات آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی 94 به همراه پاسخنامه، در قالب pdf و در 49 صفحه. توضیحات: با خواندن این نمونه سؤالات، نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای برای شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی ندارید. این مجموعه از…

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: 49

حجم فایل: 8,706 کیلوبایت

قیمت: 3500 تومان

دانلود نمونه سؤالات آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی 94 به همراه پاسخنامه،

در قالب pdf و در 49 صفحه.

توضیحات:

با خواندن این نمونه سؤالات، نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای برای شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی ندارید. این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال 94 برگزار شده است. لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات صحیح می باشد.

با خواندن این سوالات قبولی شما را در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تضمین می کنیم. این سوالات به صورت تستی می باشد. تمامی سوالات ایین نامه را می توانید در کمتر از دو ساعت مرور کنید. همان طور که می دانید در هر آزمونی مطالعه نمونه سؤالات دوره های قبل آزمون و مطالعه جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهم ترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است.

همان طور که مستحضر هستید بیشتر جرایم راهنمایی و رانندگی به علت اطلاع نداشتن از قوانین است. بنابراین امروزه آزمون راهنمایی و رانندگی اهمیت بسیار زیادی یافته است.

این سوالات به صورت یک یکی تایپ شده و تابلوها جمع آوری شده است، بنابراین مانند دیگر نمونه سوالات موجود در اینترنت اسکن شده و بدون کیفیت نیست…

عبارات و واژگان کلیدی:

  • نمونه سوال راهنمایی و رانندگی
  • نمونه سوال راهنمایی و رانندگی رایگان
  • نمونه سوال راهنمایی و رانندگی ایران
  • نمونه سوال راهنمایی و رانندگی 92
  • نمونه سوال راهنمایی و رانندگی 94
  • دانلود نمونه سوال راهنمایی و رانندگی
  • آزمون راهنمایی و رانندگی

کلیک برای خرید