فصل دوم تحقیق بررسی تأثیر اعتماد اجتماعی بر مشارکت در شهر ستان… برای مقطع کارشناسی ارشد

دانلود فصل دوم تحقیق بررسی تأثیر اعتماد اجتماعی بر مشارکت در شهرستان… برای مقطع کارشناسی ارشد، در قالب word و در 83 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: این فایل مربوط به فصل دوم پایان نامه ای در مقطع کارشناسی ارشد علوم سیاسی است که در آن…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 83

حجم فایل: 174 کیلوبایت

قیمت: 22000 تومان

دانلود فصل دوم تحقیق بررسی تأثیر اعتماد اجتماعی بر مشارکت در شهرستان… برای مقطع کارشناسی ارشد،

در قالب word و در 83 صفحه، قابل ویرایش.

توضیحات:

این فایل مربوط به فصل دوم تحقیقی در مقطع کارشناسی ارشد علوم سیاسی است که در آن، به تأثیر اعتماد اجتماعی بر میزان مشارکت مردم در شهرستان مؤلف پرداخته است که در طی آن در قالب 83 صفحه به صورت word (قابل تغییر و ویرایش) با بررسی اکثر منابع، کتب و فایل های پی دف منتشره از اساتید مطرح دو حوزه علوم اجتماعی و علوم سیاسی، با کنکاش و دقت خاصی تدوین و جمع آوری شده است.

البته زیادی صفحات فصل دوم این پایان نامه به دلیل این است که نسخه ارائه شده، نسخه قبل از ویرایش پایان نامه اصلی است که دانشجویان گرامی می توانند بسته به عنوان پایان نامه و فرضیه های مطلوب خویش که در پروپوزال خود به اساتید ارائه نمایند/ به عبارت دیگر با تهیه این فصل دوم تحقیق در زمینه اعتماد اجتماعی، مطمئناً در وقت و هزینه های خویش و درگیری و استرس ناشی از تهیه منابع مفید و جمع آوری مطالب صرفه جویی می کنید، چرا که ما تمام این راه های را قبل از شما رفته ایم.

مبانی و چهارچوب نظری تحقیق:

چهارچوب تئوریکی و ادبیات موضوع در چهاربخش اساسی تنظیم شده است که در بخش اول پس از ارائه توضیحاتی کلی درباب سرمایه اجتماعی، ابتدا به بیان مفهوم اعتماد پرداخته می شود در ادامه آن با اشاره به تعاریف مختلف اعتماد اجتماعی از دیدگاه صاحبنظران، بعد از جمع بندی تعاریف، تعریف نهایی اعتماد اجتماعی ارائه خواهد شد. سپس به بیان انواع اعتماد: اعتماد اجتماعی، بین شخصی، بنیادی، نهادی و در نهایت آن ها اعتماد انتزاعی به طور مفصل مورد بحث قرار می گیرد. در ادامه این بخش به روابط اعتماد که همان برقراری اعتماد، اعتماد کردن و مورد اعتماد واقع شدن است، پرداخته می شود و در انتهای این بخش، به بیان کارکردهای اعتماد که به دو صورت اعتماد به شرکاء (طرفین کنش) و اجتماع وسیع تر، است پرداخته می شود.

در بخش دوم به نظریات اندیشمندان و صاحبنظران اعتماد اجتماعی پرداخته شده است که در این بخش از نظریات صاحبنظرانی چون: زیمل، تونیس، آنتونی گیدنز، کلاوس افه، نیکلاس لومان، دیگو گامبتا، پیتر زتومکا، فرانسیس فوکویاما استفاده می شود.

در بخش سوم نیز با اشاراتی از تعاریف مشارکت از دیدگاه صاحبنظران مختلف به جنبه های مختلف مشارکت، مراتب آن، کارکرد مشارکت و بررسی مشارکت اجتماعی در ایران و جهان پرداخته شده است.

در بخش چهارم که به ارائه نظریات صاحبنظران و اندیشمندان مشارکت اجتماعی می پردازد، از نظرات صاحب نظرانی مانند آنتونی داونز، اولسن، میلبرات و گوئل، راش، لرنر و ماری لوین استفاده شده است.

در بحث چهارچوب نظری و تئوریکی نگارنده سعی نموده اظهار نظر کمتری نماید و بیشتر از منابع مربوط به خود نظریه پردازان و یا اندیشمندان معتبری که در مورد آن ها اظهار نظر نموده اند استفاده کند، در بخش پایانی این فصل که تحت عنوان خلاصه چهارچوب تئوریکی ارائه شده است به جمع بندی و خلاصه نظریه ها و فرضیه ها اشاره خواهد شد.

مبلغ این فایل شاید کمتر از هزینه و وقتی است که تنها برای تایپ کردن این صفحات باید بپردازید، بی آن که ثانیه ای برای جمع آوری اطلاعات و تطبیق آن با موضوع پایان نامه خود صرف نمایید. این فصل دوم از تحقیق اعتماد اجتماعی در تاریخ 94/5/10 برای اولین بار و به طور اختصاصی برای عرضه به علاقمندان ارائه شده است و مالکیت مادی و معنوی آن مربوط به صاحب اثر می باشد.

عبارات و واژگان کلیدی:

 • اعتماد اجتماعی
 • پایان نامه اعتماد اجتماعی
 • اعتماد نهادی
 • اعتماد بین شخصی
 • انواع اعتماد اجتماعی
 • نظریات اعتماد اجتماعی
 • تحقیق اعتماد اجتماعی
 • مقاله اعتماد اجتماعی
 • تحقیق در مورد اعتماد اجتماعی
 • مقاله در مورد اعتماد اجتماعی
 • مقالات اعتماد اجتماعی

کلیک برای خرید