بانک 3000000 ایمیل آدرس ایرانی با 99 درصد سالم بودن، برای اولین بار

دانلود بزرگ ترین بانک سالم ایمیل های ایرانی. این بانک 3 میلیونی شامل، ایمیل آدرس تمام بانک های فروشی در اینترنت و ایمیل آدرس جمع آوری شده از روی سایت ها- وبلاگ ها- انجمن ها، می باشد. کل بانک در یک فایل TXT بدون هیچ ایمیل تکراری (فقط ایمیل های یاهو و جیمیل) برای شما ارسال می شود… …

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: txt

تعداد صفحات: 1

حجم فایل: 14,924 کیلوبایت

قیمت: 50000 تومان

این بانک 3 میلیونی شامل، ایمیل آدرس تمام بانک های فروشی در اینترنت و ایمیل آدرس جمع آوری شده از روی سایت ها- وبلاگ ها- انجمن ها، می باشد.

کل بانک در یک فایل TXT بدون هیچ ایمیل تکراری (فقط ایمیل های یاهو و جیمیل) برای شما ارسال می شود.

چند نکته:

1 – شاید دوستان دنبال ایمیل های طبقه بندی شده باشند که باید توجه کنید تمام برنامه های جمع آوری کننده ایمیل، بدون چک کردن از سالم بودن ایمیل، فقط @ در صفحه ها را جمع آوری می کنند.

مشکلات ایمیل های طبقه بندی شده در ایران:

1 -1 شاید ایمیل خیلی قدیمی باشد (مثلاً شاید یک وبلاگ برای 3 سال پیش باشد و دیگر مدیر وبلاگ از این ایمیل استفاده نکند)

2 -1 شاید از ایمیل فقط برای ثبت نام استفاده شده باشد. (در کشور ایران اکثر سایت ها در هنگام عضویت، وریفای نمی خواهند، پس ممکن است کاربر ایمیل اشتباه وارد کرده باشد و اگر هم سایتی، وریفای بخواهد، ممکن است کاربر از ایمیل آدرسی فقط جهت عضویت استفاده کرده باشد، مثل سایت های جذب آگهی رایگان)

3 – 1 بانک های طبقه بندی شده در اینترنت اکثرا به صورت بانک دانشجویان – مهندسین – دکترا و… طبقه بندی میشود که به مشکلات بالا (موارد 1 – 2) برخورد می کنید و حتی بعضی از این طبقه بندی شده ها فقط یک فایل متنی شامل ایمیل می باشد یعنی حتی گفته نشده ایمیل ها را از کدام صفحه جمع آوری کردن.

2 – بزرگ ترین شعارهای دوستانی که بانک ایمیل می فروشند: بزرگ ترین بانک ایمیل ایرانی- غول بانک های ایرانی – 16 یا 20 یا میلیون بانک ایمیل ایرانی و…

جالب تر از همه این می باشد از قیمت 1000 تومان تا 500000 تومان فروش می رسد و دوستان سعی می کنند از جملات جالب مثل: به روز رسانی تا تاریخ؟ + ارسال آپدیت ها + تمام ایمیل ها سالم می باشد و…

حتما این سؤالات برای شما به وجود آمده که آیا واقعاً حرف های فروشندگان، درست می باشد!

برای کنترل صحت از تمام صحبت های دوستان، می توانید این کارها را انجام بدهید:

A. نصب یک برنامه مدیریت ایمیل، بدین صورت که با وارد کردن تمام ایمیل ها به برنامه؛ ایمیل های تکراری حذف شود و متوجه می شوید تعداد بانک ایمیل شما چقدر می باشد و هم چنین با این برنامه می توانید ایمیل های سایت های خاص را جدا کنید. (لازم به ذکر است که بانک ایمیل ما، فقط ایمیل های یاهو و جیمیل و بدون ایمیل تکراری می باشد)

B. برای چک کردن سالم بودن ایمیل ها، می توانید 3 کار را انجام دهید:

B. 1 چک کردن دامین (اسم سایت): ایمیل های شرکت ها و سازمان ها که به صورت info، sales و.. می باشد، ممکن است غیر فعال شده باشند که به کمک یک برنامه دامین چکر می توانید از سالم بودن دامین مطمئن شوید.

B. 2 از کارکترها خاصی استفاده شده باشد: به طور مثال در سایت یاهو و جیمیل، نمی شود از این کارکترها – و # و & و… درآدرس ایمیل استفاده کرد.

B. 3 سالم بودن ایمیل از روی سرور: می توانید از طریق سایت یاهو، جیمیل و… به ایمیل مورد نظر یک ایمیل ارسال کنید. اگه ایمیل برگشت نخورد، از نظر سروری سالم می باشد. البته باید دقت داشته باشید به این منظور نمی باشد که این ایمیل آدرس 100% فعال می باشد. اگه ایمیلی جواب به ایمیل شما بدهد و یا ایمیل شما را باز کند، در این صورت ایمیل 100% فعال است.

عبارات و واژگان کلیدی:

 • بزرگترین بانک ایمیل ایرانی
 • بانک ایمیل ایرانی
 • دانلود بانک ایمیل ایرانی
 • ایمیل ایرانی
 • مجموعه ایمیل ایرانی
 • دانلود مجموعه ایمیل ایرانی
 • بانک ایمیل
 • دانلود بانک ایمیل
 • بزرگترین بانک ایمیل
 • دانلود بزرگترین بانک ایمیل
 • بانک ایمیل
 • مجموعه ایمیل

کلیک برای خرید