چهارکلید موفقیت

نرمان کازینز در کتاب جالبش» تشریح یک بیماری «داستان آموزنده ای درباره پابلو کاسالز موسیقیدان برزگ فرن بیستم تعریف می کند. داستانی است از ایمان و تجدید حیات که می توان از آن درسها گرفت. کازنیز، جریان ملاقتش با کاسالزرا که کمی قبل از جشن تولد 9… …

فرمت فایل دانلودی: doc

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 30

حجم فایل: 116 کیلوبایت

قیمت: 13000 تومان

نرمان کازینز در کتاب جالبش» تشریح یک بیماری «داستان آموزنده ای درباره پابلو کاسالز موسیقیدان برزگ فرن بیستم تعریف می کند. داستانی است از ایمان و تجدید حیات که می توان از آن درسها گرفت.

کازنیز، جریان ملاقتش با کاسالزرا که کمی قبل از جشن تولد 90 سالگی وی انجام شده بود شرح می دهد. می گوید آن روز دیدن پیرمرد که روزی تازه را آغاز می کرد تا حدی دردناک بود. ضعف پیری و بیماری آرتریست طوری او را از پا درآورده بود که برای پوشیدن لباس نیاز به کمک داشت. با پاهائی لرزان، قامتی خمیده و سری فروافتاده راه میرفت. دستهایش ورم کرده و انگشتانش خشکیده بود. بسیار پیر و یی اندازه خسته بنظر می رسید.

پیش از آنکه لب به غذا بزند به سمت پیانو براه افتاد. پیانو از جمله سازهائی بود که در نواختن آن مهارت داشت. با دشواری بسیار خود را پشت صندلی پیانو جا داد. با تلاش و تقلای فراوان انگشتان متورم و خشکیده اش را به سوی کلاویه های پیانو کشاند.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • چهارکلید موفقیت

کلیک برای خرید