تحقیق روش های تولید درب های خودروی پژو

دانلود تحقیق با موضوع روش های تولید درب های خودروی پژو، در قالب word و در 24 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، تاریخچه شرکت ایران خودرو، بخش اول: به کارگیری آلومینیوم در ساخت بدنه خودرو، بخش دوم: نمودار فرآیند جریان FPC، بخش سوم: فرآیندهای تولید در سالن پرس، بخش چهارم: فرآیندهای تولید در سالن شاتل… …

فرمت فایل دانلودی: doc

فرمت فایل اصلی: docx

تعداد صفحات: 24

حجم فایل: 220 کیلوبایت

قیمت: 11200 تومان

دانلود تحقیق با موضوع روش های تولید درب های خودروی پژو،

در قالب word و در 24 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تاریخچه شرکت ایران خودرو

بخش اول: به کارگیری آلومینیوم در ساخت بدنه خودرو

بخش دوم: نمودار فرآیند جریان FPC

بخش سوم: فرآیندهای تولید در سالن پرس

بخش چهارم: فرآیندهای تولید در سالن شاتل

فصل اول: تولید درب جانبی جلو

فصل دوم: تولید درب موتور

بخشی از مقدمه تحقیق:

پیشرفت در تکنولوژی خودرو و ارتقاء سطح کیفیت محصولات عرضه شده در بازارهای جهانی و هم چنین افزایش سطح انتظارات مشتریان محصولات صنعتی، باعث محدودتر شدن تولید مطلوب و رویکرد به روش های نوین تولید با کیفیت گردیده است، تا علاوه بر حفظ خط مشی کیفیتی واحد تولیدی، از اعمال هزینه های سنگین مالی و انسانی بر آن واحد اجتناب گردد. از میان روش های متداول کنترل کیفیت بدنه خودروها، می توان به روش های آماری و استفاده از Checking fixtures,CMM اشاره نمود.

پروژه حاضر در مورد روش کنونی تولید درب های خودرو پژو می باشد. در ابتدا رویکردی بر به کارگیری آلومینیوم و آلیاژهای آن در طراحی و ساخت بدنه خودرو داریم. سپس مراحل اجرای کار از ابتدا یعنی در سالن پرس و سپس در سالن شاتل به صورت خلاصه توسط نمودار فرآیند جریان (FPC) نشان داده شده است. سپس مقدماتی از روش تولید تودربی و رودربی خودرو در سالن پرس به همراه مشخصات دستگاه های پرس آورده شده است. در بخش بعد، ادامه فرآیند تکمیل درب های خودروی پژو در سالن شاتل عنوان شده است. به دلیل شباهت های میان فرآیند تولید در مخصولات مختلف پژو، سعی برآن شده که فقط از فرآیندهای تولید درب های پژو GLX نام برده شود. در پایان این پروژه نیز تصاویری از بخش های مختلف درب های جانبی، درب صندوق عقب و درب موتور تهیه شده است.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • روش تولید درب خودرو
  • تولید درب خودرو
  • تولید درب خودروی پژو
  • تولید درب اتومبیل
  • روش تولید درب اتومبیل
  • تولید درب اتومبیل
  • تحقیق روش تولید درب خودرو
  • تحقیق تولید درب

کلیک برای خرید