تولیدات ثانویه

دانلود تحقیق با موضوع تولیدات ثانویه، در قالب word و در 45 صفحه، قابل ویرایش… …

فرمت فایل دانلودی: doc

فرمت فایل اصلی: doxc

تعداد صفحات: 45

حجم فایل: 452 کیلوبایت

قیمت: 6000 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • پنیر پنیر، فرآورده ای است متشکل از چربی و پروتئین شیر، به همراه کلسیم و فسفری که به صور مختلف با پروتئین شیر ترکیب شده اند. مخلوط به روشهای مختلفی، از شیر استخراج می گردد که برخی از این روشها، جدید و برخی دیگر قرنها پیش ابداع شده اند. پنیر حاوی آب کمتری درمقایسه باشیر است، بنابراین می توان گ… فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 32 حجم فایل: 61 کیلوبایت قیمت: 9500 تومان پنیر پنیر، فرآورده ای است متشکل از چربی و پروتئین شیر، به همراه کلسیم و فسفری که…

 • دانلود طرح توجیهی با موضوع تولید تشک مواج، ویلچر و سایر تولیدات جانبی، در قالب pdf و در 10 صفحه، شامل مقدمه و خلاصه ای از طرح، فهرست مطالب، جداول و محاسبات مربوطه، موضوع و معرفی طرح، هزینه تجهیزات، ظرفیت، سرمایه گذاری کل، سهم آورده متقاضی... … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 10 حجم فایل: 179 کیلوبایت قیمت: 3000 تومان دانلود طرح توجیهی با موضوع تولید تشک مواج، ویلچر و سایر تولیدات جانبی، در قالب pdf و در 10 صفحه، شامل: مقدمه و خلاصه ای از طرح فهرست مطالب جداول…

 • مقاله با موضوع بررسی مدل ریاضی SKM در تخمین های توزیع عرضی سرعت با استفاده از ضریب جریان ثانویه، در قالب pdf و در 8 صفحه… فرمت فایل دانلودی: pdf فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 8 حجم فایل: 622 کیلوبایت قیمت: 3000 تومان مقاله با موضوع بررسی مدل ریاضی SKM در تخمین های توزیع عرضی سرعت با استفاده از ضریب جریان ثانویه در قالب pdf و در 8 صفحه عبارات و واژگان کلیدی: مدل ریاضی SKM تخمین توزیع عرضی سرعت ضریب جریان ثانویه کلیک برای خرید 3.4 942

دانلود تحقیق با موضوع تولیدات ثانویه،

در قالب word و در 45 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

Biomass چیست؟

چگونگی به دست آوردن انرژی از Biomass

روش های تولید انرژی در Biorefinery

sugar platform

Thermochemical Platform

Direct Combustion

Gasification

Pyrolysis

فلز روی ثانویه

مسیرهای تولید متابولیت ­های ثانویه

مهندسی تولید متابولیت­ های ثانویه در گیاهان

فلاوونوئیدها وآنتوسیانین­ها:

ژن ­های مسئول بیوسنتز فلاوونوئیدها وآنتوسیانین­ها

ژن ­های تنظیم کننده تولید فلاوونوئیدها وآنتوسیانین­ها

آلکالوئیدها:

ژن­ های بیوسنتز ایندول آلکالوئیدها

ژن­ های تنظیم کننده تولید ایندول آلکالوئید

کنوانسیون LME

گزینش بازار LME

بانک بازار جهانی مواد معدنی

تولید

مصرف

واردات و صادرات

عرضه و تقاضا

ذخیره

قیمت

بازیافت

معدن

صنایع تبدیلی، ضرورت توسعه کشاورزی

سابقه تاریخی فلز روی در جهان

سوخت گیاهی جایگزین

منابع

مقدمه تحقیق:

دربین منابع انرژی جهان، سهم انرژی های که از بیومس به دست می آید، تنها حدود 10 درصد می باشد. به طور مثال مقدار انرژی که از هر مترمکعب چوب با 60% رطوبت می توان به دست آورد، 7GJ می باشد. یا مقدار انرژی که از هر متر مکعب علفی که تازه درو شده باشد می توان به دست آورد، مقدار 3GJ می باشد.

فرآیند ها و تجهیزاتی که بتوان با استفاده از آن ها از Biomass تولید انرژی کرد، Biorefinery گویند. در حقیقت Biorefinery در مقابل refinery در صنعت نفت و گاز قرار می گیرد.

فلز روی بازیابی شده، به شکل روزافزونی وارد زنجیره عرضه مواد خام می شود. این تولیدات ثانویه از نظر مصرف انرژی بسیار باصرفه بوده و آلودگی کمتری از فرآیند تولید فلز از کنسانتره ایجاد می نمایند. مزایای ذکر شده موجب شده است که مراکز ذوب فلز نیز به بازیافت روی علاقمند گردند.

اسکلت کربنی متابولیت­ های ثانویه از کربوهیدرات­ها تأمین شده و طی فرآیند فتوسنتز ایجاد می­ شود. متابولیت­ های اولیه دیگری که در تولید متابولیت ­های ثانویه نقش دارند، مسیرهای بیوشیمیایی مختلفی با استفاده از ژن­های رمزک ننده آنزیم­ه ای مهندسی­شده و پروتئین­های تنظیمی بررسی شده ­اند. در عین حال از ژن ­های آنتی­ سنس نیز برای مسدود کردن مسیرهای بیوشیمیایی و افزایش تولید متابولیت ثانویه خاصی استفاده می ­شود.

مسیر ترپنوئید ایندول آلکالوئید موضوع بسیاری از تحقیقات مهندسی ژنتیک بوده است. چرا که حدود 15 نوع از ترکیبات این مسیر از نظر صنعتی اهمیت دارند که آلکالوئید ضد تومور وینبلاستین از آن جمله است.

عبارات و واژگان کلیدی:

 • تولیدات ثانویه
 • Biomass چیست؟
 • biomass
 • دانلود تحقیق Biomass
 • دانلود مقاله Biomass
 • چگونگی به دست آوردن انرژی از Biomass
 • روش های تولید انرژی در Biorefinery
 • Biorefinery
 • مقاله Biorefinery
 • دانلود مقاله Biorefinery
 • دانلود تحقیق Biorefinery

کلیک برای خرید