تحقیق ایران یکی از منابع مالی جهاد اسلامی

ما از نظر تاریخی جنبشی فقیر با موارد و امکانات مادی محدودی می باشیم. به همین خاطر موارد پرداختی و فعالیت های ما همواره محکوم به محدودیت امکانات است. ما برای تامین هزینه فعالیت ها و جنبش بر توان های خودی، از جمله کمک هایی که تعدادی از اعضا و هوادارانی که دارای وضعیت مالی خوبی هستند استفاده نموده و در…

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 36

حجم فایل: 28 کیلوبایت

قیمت: 9000 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات در واحد حفظ نباتات اداره جهاد کشاورزی، در قالب word و در 22 صفحه، قابل ویرایش، شامل مبارزه بیولوژیک، مبارزه با کنه در مزارع سویا، طرح مبارزه با مگس زیتون، مبارزه با آفت کرم قوزه پنبه، مبارزه با آفات و… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 22 حجم فایل: 2,330 کیلوبایت قیمت: 4000 تومان دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح نباتات در واحد حفظ نباتات اداره جهاد کشاورزی، در قالب word و در 22 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مبارزه بیولوژیک مبارزه با کنه در…

 • دانلود تحقیق با موضوع بررسی تأثیر فعالیت های عمرانی، اقتصادی اداره جهاد کشاورزی شهرستان کرج بر روند مهاجرت روستائیان، در قالب word و در 184 صفحه، قابل ویرایش، شامل چکیده 1، فصل اول: 1-1: مقدمه 2، 1-2: مهاجرت کمک به جریان توسعه… فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 184 حجم فایل: 1,512 کیلوبایت قیمت: 10000 تومان دانلود تحقیق با موضوع بررسی تأثیر فعالیت های عمرانی، اقتصادی اداره جهاد کشاورزی شهرستان کرج بر روند مهاجرت روستائیان، در قالب word و در 184 صفحه، قابل ویرایش، شامل: چکیده 1 فصل اول: 1-1: مقدمه…

 • دانلود تحقیق با موضوع تأمین منابع مالی خارجی- مطالعه موردی تأمین مالی (فاینانس) طرح سد و نیروگاه رودبار لرستان، در قالب pdf و در 47 صفحه، شامل مقدمه، واژه ها و اصطلاحات کاربردی در فاینانس پروژه، تعریف، شرایط و مراحل اعطاء فاینانس خارجی، تأمین مالی (فاینانس) پروژه از طریق خط اعتباری چین با نگاهی... … فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 47 حجم فایل: 730 کیلوبایت قیمت: 16000 تومان دانلود تحقیق با موضوع تأمین منابع مالی خارجی- مطالعه موردی تأمین مالی (فاینانس) طرح سد و نیروگاه رودبار لرستان، در قالب pdf…

 • دانلود پاورپوینت با موضوع شهر پترا در اردن، یکی از عجایب هفتگانه جدید جهان، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: ppt تعداد صفحات: 24 حجم فایل: 2,565 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان دانلود پاورپوینت با موضوع شهر پترا در اردن، یکی از عجایب هفتگانه جدید جهان، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش. عبارات و واژگان کلیدی: شهر پترا شهر باستانی پترا شهر سنگی پترا پترا شهر اجنه تحقیق شهر پترا مقاله شهر پترا پایان نامه شهر پترا پروژه شهر پترا بررسی شهر…

 • دانلود تحقیق حسابداری با موضوع پروژه مالی دادرسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی، در قالب word و در 111 صفحه، قابل ویرایش، شامل چارت سازمانی، ادارات کل و مراکز وابسته و معاونتها، شرح سیستم سازمان جهاد کشاورزی، وظایف ذیحساب، مستندات… فرمت فایل دانلودی: doc فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 111 حجم فایل: 504 کیلوبایت قیمت: 8000 تومان دانلود پایان نامه حسابداری با موضوع پروژه مالی دادرسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی، در قالب word و در 111 صفحه، قابل ویرایش، شامل: چارت سازمانی ادارات کل و مراکز وابسته و معاونتها شرح سیستم سازمان جهاد…

ما از نظر تاریخی جنبشی فقیر با موارد و امکانات مادی محدودی می باشیم. به همین خاطر موارد پرداختی و فعالیت های ما همواره محکوم به محدودیت امکانات است.

ما برای تامین هزینه فعالیت ها و جنبش بر توان های خودی، از جمله کمک هایی که تعدادی از اعضا و هوادارانی که دارای وضعیت مالی خوبی هستند استفاده نموده و در کنار آن از کمک ها و اموال زکات و از صدقاتی که مردم کشورهای عربی و اسلامی و از جمله مردم مسلمان ایران برای ما جمع آوری می کنند استفاده می کنیم، و هیچ نوع کمکی از کانال های رسمی ایرانی دریافت نمی داریم، بعضی موسسات خصوصی خیریه و نیز تعدادی از روحانیون هستند که کمک هایی انسان دوستانه را برای تامین زندگی خانوادهای شهدا، معلولین و اسرای دربند رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان به ما می دهند.

روابط ما با ایران دقیقا به همان مقداری است که ما با دیگر طرف ها داریم و محکوم به اصول چندی از جمله محافظت از استقلال تصمیم گیری ما و تایید مسئله مرکزی امت اسلامی یعنی مسئله فلسطین می باشد.

موضع ما نسبت به ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون تغییری نداشته و حوادث و تحولات بر حق بودن مواضع و دیدگاه هایمان را ثابت نموده اند.

هم اکنون همه آنچه را که ما بیست سال پیش در قلمداد نمودن جمهوری اسلامی به عنوان پایگاه اسلام و هم پیمان استراتژیک اعراب در مقابله با ائتلاف صهیونیستی – آمریکایی در منطقه گفتگو کردیم را تکرار می کنند.

در مورد اتهام هایی که از سوی تشکیلات خودگردان فلسطین به ما نسبت داده شده و طرف هایی بیگانه متهم به تحریک ما شده اند، باید بگویم که این اتهام ها اهانتی بس بزرگ به ملت فلسطین به شمار می رود زیرا این کلام به این معنی است که این ملت یارای تحرک برای دفاع از خود و سرزمینش را در مقابل تجاوزات صهیونیستی نداشته و تنها با تحریک دیگران دست به انجام چنین کارهای می زند.

علاوه بر آن توصیف سوریه و ایران به عنوان جهت هایی بیگانه نیز در زمانی که تشکیلات خودگردان با اسرائیل علیه ملت فلسطین و امت اسلامی هم پیمان می شود خود محکومیتی برای تشکیلات به شمار می رود.

آیا سوریه و ایران که پشتیبان مبارزات ملت فلسطین می باشند، بیگانه اند ولی اسرائیل که به هم پیمان دوست تبدیل شده است، هم پیمانی با آن، نعمت و فخر است؟ این تحریف و تزویری خطرناک به شمار می رود.

3-1-سناریوی اول: پیروزی قاطع اسرائیل به معنای محدود سازی کامل فلسطینی ها، تبدیل بیت المقدس به پایتخت اسرائیل، جلوگیری از بازگشت آوارگان و گسترش شهرک سازی برای یهودیان این سناریو با توجه به تنگناهای بعدی اسرائیل و حامی آن آمریکا و چالش های جهانی و منطقه ای هر دو کشور و مقاومت پر دامنه فلسطینی ها احتمال تحقق ندارد.

عبارات و واژگان کلیدی:

 • تحقیق تاریخ
 • دانلود تحقیق
 • کار تحقیقی تاریخ
 • تحقیق ایران یکی از منابع مالی جهاد اسلامی
 • منابع مالی
 • جهاد اسلامی
 • ایران
 • منابع مالی جهاد اسلامی
 • جهاد اسلام
 • منابع مالی

کلیک برای خرید