تحقیق نقش واقعی و مناسب از تکنولوژی برای ایجاد فرهنگ یادگیری

شاید شما شنیده که کلاس های آموزشی از بین رفت که یادگیری از طریق تکنولوژی سریعتر، ارزان تر و بهتر است. فقط به جریان بیافتند و در هر زمان و مکان یاد بگیرید. اما من همچنین شنیده ام که دوره یادگیری براساس تکنولوژی در حال تمام شدن است، تکنولوژی جدید امروزی با قدرت زیاد به طور ناگهانی به وجود آمد. کدام یک…

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 39

حجم فایل: 30 کیلوبایت

قیمت: 10500 تومان

شاید شما شنیده که کلاس های آموزشی از بین رفت که یادگیری از طریق تکنولوژی سریعتر، ارزان تر و بهتر است. فقط به جریان بیافتند و در هر زمان و مکان یاد بگیرید. اما من همچنین شنیده ام که دوره یادگیری براساس تکنولوژی در حال تمام شدن است، تکنولوژی جدید امروزی با قدرت زیاد به طور ناگهانی به وجود آمد. کدام یک از این دو عقیده درست می باشد؟

چگونگی حقیقت در بعضی جاها در اعتدال است. مدیران و مربیان امیدی شبیه به این داشتند که تکنولوژی می تواند یک راه حل و یا علاج برای تشکیلات و مسائل کسب و کار (تجارت) باشد. فقط تکنولوژی یادگیری جدید قابل دسترسی است. اغلب برای استفاده کنندگان به عنوان یک عقیده به نظر می رسد تا یک راه حل برای آن. ولی از آنجایی که همه ما راحتی بیشتر و تجربه هایی را از طریق تکنولوژی به دست می آوریم ولی ما مجبور هستیم آن را وسیله ای با عنوان یادگیری تشکیلات بفهمیم نه به عنوان یک راه حل. حقیقتاً رفتن از کلاسهای آموزشی به یادگیری کنترل شده یا از تدریس حرفه ای به مخزن اطلاعات کنترل شده نه تنها ضمانتی را ندارد حتی یادگیری را نیز بیشتر نمی کند. در حقیقت، وقتی به طور غیرمقتضی استفاده می شود، تکنولوژی می تواند یک مانع باشد و همچنین گران می باشد.

هنوز برای تکنولوژی یادگیری هزاران نقش مناسب و بزرگ وجود دارد. برای دانستن اینکه چطور تکنولوژی می تواند استفاده از یادگیری را تسهیل کند این مهم است که آن سوی چشم انداز آموزش کلاس سنتی را ببینیم. چیزی که تنها راه است برای تسهیل یادگیری و تنها راه برای استفاده از تکنولوژی در تلاش و کوشش.

این بخش به راه هایی برای یادگیری و استفاده از تکنولوژی با افغان اینکه چطور مردم یاد می گیرند، هر روز، و ابزارهارهایی که برای آسان کردن یادگیریشان استفاده می کنند. این نشان می دهد که چهارچوبی برای خلق یک اقدام مهم برای یادگیری و حمایت شده به وسیله 5 ارکان مهم مربوط به مهم می باشد: آموزش مدیریت دانش، عمل جامعه، حمایت عملکردها و تنظیم استعداد. همه این ارکانها برای نگهداری یک فرهنگ باز یادگیری ضروری است. بی توجه بودن به آن باعث می شود که عملکردهای گروهی و انفرادی معیوب باقی بماند و تکنولوژی، به طور مقتضی و قوی از هر یک از ارکان ها استفاده می کنند، بهره مندی درست از یک ساختار درست مثل دوباره حساب کردن واقعی و درست می باشد.

موفقیت استفاده از تکنولوژی در خلاقیت یک فرهنگ یادگیری که کمتر وابسته به آخرین زنگها و ستونهای نرم افزار و سخت افزار است و بیشتر به یادگیری به روش معمولی اشاره دارد. آینده تکنولوژی یادگیری امیدوار و نامعلوم نیز می باشد. مسیر یک نقشه دریایی به راحتی نیست، اگرچه ما می توانیم لرزش هایی دارد گذشته شاهد باشیم.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • تحقیق علوم اجتماعی
  • دانلود تحقیق
  • کار تحقیقی علوم اجتماعی
  • تحقیق
  • تحقیق نقش واقعی و مناسب از تکنولوژی برای ایجاد فرهنگ یادگیری
  • فرهنگ یادگیری
  • نقش واقعی و مناسب
  • تکنولوژی

کلیک برای خرید