گزارش کارآموزی رشته عمران

دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 24

حجم فایل: 108 کیلوبایت

قیمت: 5000 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران، در قالب word و در 142 صفحه، قابل ویرایش، شامل اجرای ساختمان های بتنی، تخریب ساختمان قدیمی، خاک برداری، شناژبندی فونداسیون، آرماتوربندی فونداسیون، بتن ریزی فونداسیون، آرماتوربندی ستون، قالب بندی ستون بتنی، بتن ریزی ستون، اجرای تیر بتنی، اجرای تیرچه... … فرمت فایل دانلودی: doc فرمت فایل اصلی: docx تعداد صفحات: 142 حجم فایل: 420 کیلوبایت قیمت: 32000 تومان دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران، در قالب word و در 142 صفحه، قابل ویرایش، شامل: اجرای ساختمان های بتنی تخریب ساختمان قدیمی خاک برداری شناژبندی فونداسیون آرماتوربندی فونداسیون بتن ریزی فونداسیون…

 • دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران، در قالب word و در 29 صفحه، قابل ویرایش، شامل پی ریزی، انواع قالب، قالب بندی پی ها، قالب بندی ستون ها، قالب تیرهای اصلی، قالب بندی سقف، باز کردن قالب ها، قالب های فلزی، فولاد، آرماتوربندی، خم کردن آرماتور، وصله کردن آرماتورها، پی سازی، ستون، تیر، سقف های تیرچه بلوک.. … فرمت فایل دانلودی: doc فرمت فایل اصلی: docx تعداد صفحات: 29 حجم فایل: 114 کیلوبایت قیمت: 9800 تومان دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران، در قالب word و در 29 صفحه، قابل ویرایش، شامل: پی ریزی انواع قالب قالب…

 • کار آموزی عمران… فرمت فایل دانلودی: zip تعداد صفحات: 65 حجم فایل: 36,544 کیلوبایت قیمت: 7000 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: مقدمه انجام دادن کار اجرایی به عنوان کارآموزی کار مفیدی است چون این کار دانشجو را با کارهای اجرایی عمرانی آشنا می کند. کارهای اجرایی عمرانی با دستگاه تئوری تفاوت دارد و اختلاف اجرا ودروس دانشگاهی در کارگاه ساختمانی قابل مشاهده است، البته باید توجه داشت در کارگاه ها ممکن است اجرای برخی از کارها به طور صحیح انجام نشود…

 • دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران خاک برداری، اجرای فنداسیون، نصب صفحات زیر ستون، ساخت تیر و ستون از ورق و غیره… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 50 حجم فایل: 44 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: فهرست مطالب مقدمه دستورالعمل های حفاظتی و ایمنی کارگاه ها آشنایی کلی با مکان کارآموزی پاک سازی خرابه گودبرداری پیاده کردن نقشه بتون مگر قالب بندی فونداسیون و شمع بندی آرماتوربندی علت استفاده و فولاد و میل گرد…

 • درشروع کاریک ساختمان طراحی شده طرحی درمقابل قراردارد که باهمکاری مهندس ساختمان تهیه می شود. برای اینکه طراحی واستراکچر درارتباط نزدیک بایکدیگر باید باشند. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 39 حجم فایل: 6,821 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان دانلود گزارش کارآموزی احداث ساختمان رشته عمران، در قالب word و در 39 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: درشروع کار یک ساختمان طراحی شده، طرحی در مقابل قراردارد که با همکاری مهندس ساختمان، تهیه می شود. برای این که طراحی و استراکچر در ارتباط نزدیک با یکدیگر باید باشند. برای…

دانلود کارآموزی رشته عمران

مقدمه:

در روز اول کارورزی با محیط دفتر آشنا شدیم. سپس پس از گرفتن کروکی زمین، کم کم شروع به ترسیم پلان مسکونی نمودیم. پس از کشیدن نقشه بطور دستی و مشخص نمودن قسمت ها و فضاهای مختلف، تغییراتی در نقشه دادیم و به نحوی رفع اشکال نموده و شروع به ترسیم اصلی نمودیم. و نقشه را توسط AUTO CAD رسم کردیم.

پس از ترسیم کلیه قسمت های مورد نیاز، یعنی پلان، پلان فونداسیون، نمادها و برش و… قسمت اولیه کار به پایان رسید. سپس شروع به ترسیم پلان مسکونی دیگر نمودیم و مطابق نقشه گذشته، کلیه کارهای این نقشه را نیز به اتمام رساندیم.

از روز دهم کم کم مشغول کار در محیط کارگاه شدیم یعنی همان زمین مورد نظر برای اجرای ساختمان.

پس از بازدید از زمین و مطابقت دادن با کروکی کارهای مورد نیاز را شروع کردیم که به شرح زیر می باشد.

آشنایی با محل کارورزی:

دفتر فنی پارسه خرمدره در تاریخ 1377 تأسیس شده. این دفتر واقع در شهرستان خرمدره جزء سهامی خاص می باشد. دفتر فنی پارسه خرمدره متعلق به جناب آقای مهندس سعید مهدیان دارای مدرک لیسانس عمران می باشد. و کارهای فنی و پروژه های زیادی را اجرا و به اتمام رسانده اند از جمله فعالیتهای این دفتر: به اتمام رساندن پروژه های سبز کشت، به اتمام رساندن پروژه کارخانه مینو، به اتمام رساندن پروژه های مسکونی و… می باشد.

بازدید زمین و آماده سازی

قبل از شروع هر نوع عملیات ساختمانی باید زمین محل ساختمان بازدید شده ووضعیت و فاصله آن نسبت به خیابان ها و جاده های اطراف مورد بازرسی قرار گیرد و همچنین باید محل چاه های فاضلاب و چاه آب های قدیمی و مسیر قنات های قدیمی که ممکن است در هر زمینی موجود باشد تعیین شده و محل آن نسبت به پی سازی مشخص گردد و در صورت لزوم می باید این چاه هابا بتن یا شفته پر شود. و سپس نسبت به ریشه کنی (کندن ریشه های نباتی که ممکن است در زمین روئیده باشد) آن محل اقدام شود و خاک های اضافی به بیرون حمل گردد. و بالاخره باید شکل هندسی زمین و زوایای آن کاملاً معلوم شده و با نقشه ساختمان مطابقت داده شود.

پیاده کردن نقشه

یعنی انتقال نقشه ساختمان از روی کاغذ به روی زمین با ابعاد اصلی (یک به یک) بطوریکه محل دقیق پی ها و ستون ها و دیوارها و عرض پله ها و… روی زمین بخوبی مشخص باشد باید سعی شود حتماً در موقع پیاده کردن نقشه از نقشه پی کنی استفاده شود. برای پیاده کردن نقشه در پلان های معمولی و کوچک از متر و ریسمان بنایی استفاده گردد.

پس از داشتن یک امتداد ساختمان می توان به کمک متر و ریسمان و کمک گرفتن از رابطه فیثاغورث امتداد دیگر را بدست آورد و بدین ترتیب کل زمین را مشخص نماییم.

بعد از اتمام کار پیاده کردن نقشه و قبل از اقدام به گود برداری یا پی کنی حتماً باید اندازه های پیاده شده را کنترل نماییم تا حتی المقدور از وقوع اشتباهات احتمالی جلوگیری کنیم.

خاکبرداری

اصولاً پی کنی به 2 دلیل انجام می شود:

الف) دسترسی به زمین بکر: با توجه به اینکه کلیه بار ساختمان بوسیله دیوارها یا ستون ها به زمین منتقل می شود، در نتیجه ساختمان باید روی زمینی که قابل اعتماد بوده و قابلیت تحمل بار ساختمان را داشته باشد بنا گردد.

ب) برای محافظت پایه ساختمان: در این مورد حتی در بهترین زمین ها نیز باید حداقل پی هایی به عمق 40 تا 50 سانتیمتر حفر کنیم.

ابعاد پی

عرض و طول و عمق پی ها کاملاً به وزن ساختمان و قدرت تحمل خاک محل ساختمان بستگی دارند.

پس از تکمیل برداشت خاک و تکمیل شدن ابعاد پی ها و شناژها، اقدام به بتن ریزی در کف پی به ارتفاع 10 cm می نماییم. به این بتن اصطلاحاً بتن مگر می گویند. بتن مگر به ما کمک می کند که سطحی صاف داشته باشیم و اینکه بتن اصلی ما با خاک مخلوط نشود.

عمق پی های نواری

در زمین های خوب حداقل عمق پی های نواری در حدود 50 cm می باشد و اگر در این عمق به زمین بکر نرسیده باشیم باید عمق پی را تا زمین بکر ادامه داد و یا از روش های دیگر مثل شمع کوبی استفاده نمود. زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

عبارات و واژگان کلیدی:

 • کارآموزی رشته عمران
 • گزارش کارآموزی رشته عمران
 • کارورزی رشته عمران
 • دانلود کارآموزی رشته عمران
 • دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران
 • دانلود گزارش کار رشته عمران
 • خرید گزارش کارآموزی رشته عمران
 • خرید گزارش کارورزی رشته عمران
 • دانلود پروژه کارآموزی رشته عم

کلیک برای خرید