دانلود کارآموزی مجموعه ورزشی شهید شیرودی

کارآموزی مجموعه ورزشی شهید شیرودی (سالن اختصاصی بدمینتون) …

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 57

حجم فایل: 706 کیلوبایت

قیمت: 5500 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • دانلود تحقیق با موضوع زندگی نامه شهید مهندس جواد تندگویان، در قالب word و در 11 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: جواد تندگویان درسپیده دم روز 26 خرداد سال 1329 هجری شمسی، پا به عرصه هستی نهاد. قدومش مایه برکت و خیر برای خانواده بود و… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 11 حجم فایل: 183 کیلوبایت قیمت: 4000 تومان دانلود تحقیق با موضوع زندگی نامه شهید مهندس جواد تندگویان، در قالب word و در 11 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: جواد تندگویان درسپیده دم روز 26…

 • مقدمه: مصرف انرژی در دنیای امروز به طور سرسام آوری رو به افزایش است. بشر مترقی امروز، برای تولید آب آشامیدنی، برای تولید مواد غذایی و برای کلیه کارهای روزمره خود به استفاده از انرژی نیاز دارد و بدون آن زندگی او با مشکلات فراوانی روبرو خواهد بود. طبق برآوردهایی که دانشمندان می نمایند، از ابتدای… فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 68 حجم فایل: 55 کیلوبایت قیمت: 15500 تومان مقدمه: مصرف انرژی در دنیای امروز به طور سرسام آوری رو به افزایش است. بشر مترقی امروز، برای تولید آب آشامیدنی،…

 • دانلود گزارش کارآموزی در مرکز تلفن شهید منتظری، در قالب word و در 57 صفحه، قابل ویرایش، شامل فصل اول: مقدمه، فصل دوم: بخش اول: کلیات سیستم KTDSS، کاربردهای سیستم، تکنولوژی ساخت، ظرفیت سیستم، پیکره بندی سیستم، امکانات سیستم، … فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 57 حجم فایل: 8,035 کیلوبایت قیمت: 4000 تومان دانلود گزارش کارآموزی در مرکز تلفن شهید منتظری، در قالب word و در 57 صفحه، قابل ویرایش، شامل: فصل اول: مقدمه فصل دوم: بخش اول: کلیات سیستم KTDSS کاربردهای سیستم تکنولوژی ساخت ظرفیت سیستم پیکره بندی سیستم…

 • گزارشی که پیش رو دارید حاوی مطالبی که اینجانب در نیروگاه نکا مشغول به انجام دوره کارآموزی بوده می باشد و سعی بر آن داشته که اطلاعات و مطالب بیشتری را در خصوص چگونگی انجام مراحل تولید و کارکرد قطعات و دستگاههای مختلف بدست آورده تا در آینده مثمر ثمر واقع شود. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 53 حجم فایل: 34 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: فهرست مطالب عنوان صفحه پیشگفتار 1…

 • دانلود گزارش کارآموزی در مجموعه دولتی گاوداری هنرستان شهید بهشتی… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 46 حجم فایل: 36 کیلوبایت قیمت: 6900 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: گزارش کاراموزی مجموعه دولتی گاوداری هنرستان شهید بهشتی فهرست مطالب 1٫عنوان نام محل 2٫موقعیت محل 3٫بازار مصرف 4٫تحلیل وضعیت محل 5٫ مشخصات واحد 6٫اقدامات انجام شده در همه بخش ها 7٫تحلیل صحیح یا نا صحیح بودن امکانات فرمول خوراک (میزان در 1 تن) ساختمان های زیرزمینی سیلو زایشگاه باکس…

سایت مشابه: 7

گزارش کارآموزی در مجموعه ورزشی شهید شیرودی (سالن اختصاصی بدمینتون)

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

فهرست مطالب

عنوان

مقدمه… 4

گزارش کار آموزی… 7

تاریخچه بدمینتون در ایران… 8

زدن ضربه های بالای سر با پرش جفت… 11

زدن ضربه ها از سمت راست انتهای زمین با پرش جفت برای بازیکنان راست دست.. 15

چرا قوانین بازی بدمینتون به خصوص امتیاز گرفتن به صورت رالی درآمد؟ 17

جایگاه بدمینتون قاره آسیا در المپیک… 18

بازی بدمینتون چند گیم دارد و در هر گیم چه امتیازی تمام می شود… 21

نحوه زدن سویس و دریافت آن در بازی یک نفره… 21

نحوه زدن سرویس دو نفره و ارزش و امتیاز گیری آن… 23

تصویر سازی و سرعت یادگیری… 26

خلاصه مطالب… 30

طرح درسی… 32

منابع… 44

مقدمه

اصل ورزش را از یونان دانسته اند که به منظور چابکی بدن و ایجاد قوت انجام می یافت و پاروزنی، بوکس، کشتی، شنا، شمشیرزنی، تیراندازی، اسکی و ورزش هایی چون بیس بال، سافت بال و بسکتبال و انواع فوتبال و چوگان بازی، والیبال، گلف، انواع تنیس، شنا، پرتاب وزنه و… جزو ورزش محسوب می شوند.

اولین ملتی که ژیمناستیک را بنیان و آن را نام نهاده اند، یونانیان قدیم می باشند، که ابتدا اصول ورزش در یونان خیلی خشن و ناصحیح بود و اولین نتیجه از ورزش را بزرگ نمودن عضلات بدن می دانستند. بعدها ورزش در یونان به شکل ریسمان بازی جان بازی درآمد و برای آن اهمیت زیادی قایل بودند و عمل کنندگان آن را آکروبات می نامیدند و این نوع حرکات را آکروباتیک می گفتند. به محل هایی که در آن جا ورزش می نمودند، ژیمنازیوم گفته می شد، که مهم ترین آن ها یکی لیسه و دیگری آکادمی نام داشت و چون مردم در آن محل ها لخت ورزش می کردند، کلمه ژیمناز از کلمه گیمنوس که به معنای لختی است گرفته و به آن محل ها نام نهادند و بعداً به عموم ورزش های بدنی نیز ژیمناستیک نام گذاشته شد.

مورخ مشهور، ویل دورانت می نویسد: آن (مدینه فاضله بچه ها) فنون خانه داری را به دختران و فنون شکار و جنگ را به پسران می آموختند و به پسران آموزش می دادند که چگونه شکار کنند و ماهی بگیرند و شنا کنند و همچنین شخم زدن کشت زارها، دام گستری، دامپروری و نشانه روی با تیر و نیزه را می آموختند، تا در جمع مخاطرات زندگی توان محافظت و حراست از خویش را دارا باشند.

اما اگر بیش تر در مساله دقت کنیم، در خواهیم یافت تعلیم و تربیت در حقیقت با پیدایش و سکنا گزیدن بشر در روز زمین آغاز شده است. خاک و سنگ و کوه و تپه و دریا و جنگل و جویبار و دیگر مظاهر طبیعت و نیز خود زندگی و نیازهای آن. نخستین کتاب های درسی نوع بشر بوده اند.

از قدیم ترین روزگاران و حتی پیش از پیدایش خط، نیاز به تأمین خوراک و پوشاک از راه شکار حیوانات و احتیاج به کسب توانایی برای مقابله با خطرهای طبیعی و دشمنان گوناگون، جوامع کهن بشری را واداشته بود که به امر تربیت بدنی، به عنوان یکی از مهم ترین امور زندگی توجه نمایند و این حقیقت را دریابند که قدرت، استقامت، مهارت و سرعت را که در زندگی انسان ها از اهمیتی برخوردار است، می توان با بهره گیری از تمرین ها و فعالیت های جسمانی تا حد قابل ملاحظه ای تقویت کرد.

قتی دولت ها و حکومت ها تشکیل و تاسیس شدند، رهبران آن ها متوجه شدند که برای حفظ یا گسترش مرزهای خود، نیازمند بازوان توانایی هستند که در جنگ ها بتوانند پیروزی را برای آن ها به ارمغان آورند؛ ویل دورانت در این باره می نویسد:

از ضروریات دولت ها و تاکید بر روی حفظ نیروی جسمانی، پیروزمندی در جنگ هایی بوده است که متکی بر قدرت بدنی و نیرومندی جسمانی بوده است، و نیرومندی و مهارت بدنی، حاصل نخواهد شد، مگر در ورزش هایی که در بازی های المپیک مقرر گردیده است.

تاریخچه بدمینتون در ایران

با ورود کارشناسان نفتی انگلیس به ایران بدمینتون به کشور ما راه یافت البته این شروع منحصراً در مناطق نفت خیز جنوب و برای پر کردن اوقات فراغت کارشناسان بود که در نهایت کارمندان ایرانی شرکت نفت هم در این رهگذر به این ورزش علاقه مند شدند. این رشته ورزشی پس از خروج کارشناسان به دست فراموشی سپرده شد تا اینکه میزبانی بازیهای آسیایی را در سال 1353 (1974) تقبل نمودند، چون رشته بدمینتون یکی از رشته های این بازیها بود. در این راستا سازمان تربیت بدنی در سال 1351 فدراسیون بدمینتون را تاسیس نمود.

از آنجایی که این رشته ورزشی در ایران هنوز ناشناخته و نوپا بود مسئولین امر جهت راه اندازی و شروع صحیح این رشته از کشور هندوستان مربی صاحب نامی به نام دیپوگوش را به همکاری دعوت کردند.

وی در مدت پنج سال اقامت در ایران به کار آموزش و تعلیم بدمینتون اشتغال داشت. اولین مسابقه غیر رسمی این رشته ورزشی در سال 1351 بین تیمهای تهران و خوزستان بر گزار شد که تهران پیروز میدان این دیدار بود. در سال 1352 اولین مسابقات قهرمانی کشور به صورت رسمی در تهران با شرکت 24 تیم برگزار شد و نهایت عناوین قهرمانی را به ترتیب: تهران، خوزستان و اصفهان کسب نمودند.

تیم ملی بدمینتون ایران در سال 1353 (1974) برای اولین بار در بازیهای آسیایی تهران شرکت و بین 13 تیم شرکت کننده به مقام هشتم دست یافت. اولین رئیس فدراسیون بدمینتون ایران در سال 1351 آقای امیر نویدی بود که تا سال 1356 در این سمت انجام وظیفه نمود. از سال 1356 تا 1358 این رشته ورزشی توسط کمیته بدمینتون اداره می شد و در سال 1358 فدراسیون بدمینتون دوباره تأسس شد و اعضاء آن بصورت انتخابی مشخص شدند، عبارت بودند از آقایان اسماعیل کدخدا زاده، منوچهر یاوری، مرتضی مداحی، داریوش فروغی، غلامحسین یزدان پناه، محمد شاه حسینی و حسن خودی (نماینده سازمان تربیت بدنی).

در سال 1360 مسئولین فدراسیون مجدداً از طرف رئیس سازمان تربیت بدنی منصوب شدند و این روند تاکنون ادامه داشته و روسای فدراسیون به شرح زیر بوده است:

1360 منوچهر یاوری، 3/1361 رضا حمزه لو، 5/1363 محمد حسن عالمیف 6/1365 غلامحسین نوریان، 1368 تا به حال مهدی کرباسیان.

هر سال مسابقات قهرمانی کشور به صورت تیمی و انفرادی (یک نفره و دونفره) در رده های مختلف سنی (خردسالان- نوجوانان- جوانان- بزرگسالان و پیشکسوتان) برگزار می گردد.

مسابقات باشگاهی (باشگاههای دسته یک و برتر به صورت لیگ و باشگاههای دسته دو به صورت متمرکز) هر سال برگزار می گردد.

مسابقات قهرمانی دانشگاهها، موسسات آموزش عالی دانشگاههای آزاد اسلامی و اوپن نیز برگزار می گردد. در سال 1366 اولین دوره مسابقات بین المللی شهدای هفتم تیر در تهران برگزار شد. از سال 1369 مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارکه فجر که جزء تقویم ورزشی فدراسیون جهانی بدمینتون می باشد هر ساله برگزار می گردد. در سال 1370 اولین دوره مسابقات جوانان آسیا در ایران (زنجان) برگزار شد و تیم دونفره ایران مقام سوم را کسب نمودند. در سال 1376 اولین دوره مسابقات بدمینتون غرب آسیا در تهران برگزار گردید که تمام مقامها از آن بازیکنان جمهوری اسلامی ایران بود.

اولین مسئول کمیته داوران فدراسیون بدمینتون: آقای محمد شاه حسینی و از سال 1381 تا بحال آقای ابوالفضل مهاجر بختیاری می باشد.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 57

عبارات و واژگان کلیدی:

 • کارآموزی مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 • گزارش کارآموزی مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 • کارورزی مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 • دانلود کارآموزی
 • دانلود گزارش کارآموزی مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 • دانلود گزارش کار مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 • خرید گزارش کارآموزی
 • مجموعه ورزشی

کلیک برای خرید