دانلود گزارش کارآموزی در کارگاه ساختمانی

دانلود کارآموزی کارگاه ساختمانی…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 109

حجم فایل: 8,519 کیلوبایت

قیمت: 9000 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • گزارش کارآموزی دفتر ساختمانی… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 25 حجم فایل: 14 کیلوبایت قیمت: 3900 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: 1-مکان کارآموزی 2-دستورالعمل فعالیت مکان کارآموزی 3-اطلاعات کسب شده در دفتر ساختمانی «مکان کارآموزی» 4-اطلاعات کسب شده در محل اجرای ساختمانها اطلاعات کسب شده در دفتر ساختمانی اطلاعات حاصل از دفترچه پیمان بتاریخ... در... بین... که در این پیمان کارفرما نامیده می شود با نمایندگی... از یکطرف و شرکت / موسسه... که بشماره... مورخ... در…

 • دانلود گزارش کارآموزی با موضوع مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی، در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل سپاسگزاری، مقدمه، معرفی پروژه، مطالعات ژئوتکنیک، فونداسیون پروژه، آب پاشی روی بتن مگر، طرح اختلاط و بتن ریزی… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 40 حجم فایل: 52 کیلوبایت قیمت: 4000 تومان دانلود گزارش کارآموزی با موضوع مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی، در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل: سپاسگزاری مقدمه معرفی پروژه مطالعات ژئوتکنیک فونداسیون پروژه آب پاشی روی بتن مگر طرح اختلاط و بتن…

 • کار آموزی شرکت ساختمانی ابهر رود… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 37 حجم فایل: 26 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ساختمانی ابهر رود در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: مقدمه یک نویسنده افکار و ذهنیات خود را با نوشته ها و یک مجسمه ساز تجسمهایش را با شکل دادن و ارائه آن در یک مجسم و یک نقاش هنر نقاشی اش را در تابلوها و خلاصه یک معمار علم و هنر و فرهنگ را…

 • دانلود جزوه دوره آموزشی آئین نامه حفاظتی کارگاه های ساختمانی، در قالب pdf و در 80 صفحه، شامل فصل اول: هدف، دامنه، شمول و تعاریف، فصل دوم: مقررات کلی، فصل سوم: ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی، فصل چهارم: وسایل دسترسی موقت (داربست و نردبان) … فرمت فایل دانلودی: pdf فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 80 حجم فایل: 645 کیلوبایت قیمت: 12000 تومان دانلود جزوه دوره آموزشی آئین نامه حفاظتی کارگاه های ساختمانی، در قالب pdf و در 80 صفحه، شامل: فصل اول: هدف، دامنه، شمول و تعاریف فصل دوم: مقررات کلی فصل سوم: ماشین…

 • انجام دادن کار اجرایی به عنوان کارآموزی کاری بسیار مفید وپسندیده ای است چون این کار دانشجو را با اجرای کارهای عمرانی آشنامی کند اجرای کارهای عمرانی با دستگاه تئوری تفاوت دارد واختلاف اجرا ودرس دانشگاهی فقط در کارگاه ساختمانی قابل احساس کردن است وکارآموزی وکارکردن درکارگاه ساختمانی قبل از رفتن دانشج… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 110 حجم فایل: 8,519 کیلوبایت قیمت: 11900 تومان دانلود گزارش کارآموزی در کارگاه ساختمانی، در قالب word و در 110 صفحه، قابل ویرایش، شامل: ساختمان بتنی مزایای ساختمان بتنی قسمت های مختلف ساختمان…

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

کارآموزی:

مقدمه

انجام دادن کار اجرایی به عنوان کارآموزی کاری بسیار مفید وپسندیده ای است چون این کار دانشجو را با اجرای کارهای عمرانی آشنامی کند اجرای کارهای عمرانی با دستگاه تئوری تفاوت دارد واختلاف اجرا ودرس دانشگاهی فقط در کارگاه ساختمانی قابل احساس کردن است وکارآموزی وکارکردن درکارگاه ساختمانی قبل از رفتن دانشجو به محل کار خود بسیار مفید است.

کارکردن در کارگاه ساختمانی به عنوان کارآموزی برای بنده بسیار مفید بود و تجربه های خوبی را کسب کردم قبلا از آقای محمدی استادکارآموزی و استاد کاران و کارگران محترم و تمام کسانی که بنده را در تهیه این گزارش کارآموزی یاری نمودند تشکر می نمایم.

فهرست

ساختمان بتنی… 5

مزایای ساختمان بتنی… 6

قسمتهای مختلف ساختمان بتنی… 6

تخریب ساختمان قدیمی… 7

گود برداری… 8

اجرای دیوار فونداسیون… 10

اثر ناخالصی های آب بر روی بتن… 11

اجرای بتن مگر… 12

آرماتور بندی پی… 13

بتن ریزی فونداسیون… 16

ویبره کردن بتن… 18

آرماتور بندی ستون ها… 20

بتن ریزی ستون ها… 23

چند نکته مهم در زمان اجرای بتن ریزی ستون ها… 25

نحوه صحیح ریختن بتن در قالب… 26

اجرای تیر بتنی… 29

تیرچه… 31

طریقه ساخت تیرچه در کارگاه… 32

طریقه اجرای سقف تیرچه بلوک… 35

نصب تیرچه ها بر روی سقف تیرچه بلوک… 35

خیز منفی در سقف… 38

بتن ریزی سقف تیرچه بلوک… 38

پشت بام… 44

پله… 47

پیوست:

توضیحات عمومی… 55

دانه های نامطلوب از نظر شکل… 58

مواد نامطلوب در شن و ماسه و اندازه دانه ها… 58

آب… 60

کیفیت آب مصرفی در بتن… 61

نسبت اختلاط اجزاء بتن… 61

بتن ریزی… 65

نگهداری بتن… 67

قالب بندی… 68

باز کردن قالب… 69

آرماتور بندی… 71

پی سازی طبق آیین نامه… 72

چگونگی اتصال شبکه میلگرد ستون ها به ریشه… 80

مراحل مختلف اجراء به صورت خلاصه… 80

به نام خدا

موضوع: گزارش کارآموزی

محل کار آموزی ایجانب مسعود فهیمی در شرکت بهینه سازان شرق بوده است.

که این شرکت کارهای عمرانی متنوعی انجام می داد و من به دلخواه به یک خانه در حال تخریب کردن رفتم که می خواستند بجای آن خانه قدیمی یک ساختمان 4 طبقه بسازند.

ساختمان بتونی:

منظور از ساختمان های بتنی ساختمانی است که کلیه اجزای اصلی آن (ستون های تیرهای اصلی و پی) از بتن و میله گرد ساخته شده باشد سقف اینگونه ساختمانها با انواع مختلف ساخته می شود از قبیل دال های بتونی پیش ساخته –دال های بتونی ریخته شده در محل-تیرچه بلوک وغیره

مزایای ساختمانهای بتونی:

ساختمان های بتونی بعلل زیر مورد توجه مهندسین و شهرسازان قرار گرفته وروز به روز رو به توسعه است.

1- ماده اصلی بتن که شن وماسه میباشد تقریبا در تمام نقاط کره زمین بحد وفور یافت می شود روی این اصل امکان ساختن ساختمانهای بتونی را میسر می سازد.

2- ساختمانهای بتونی در مقابل عوامل جوی از ساختمانهای فلزی مقاوم تر بوده و در نتیجه نسبت به ساختمانهای فلزی دارای عمر طولانی می باشد.

3- در مقابل آتش سوزی ساختمانهای بتونی نسبت به ساختمانهای فلزی مقاوم تر می باشند.

4- بعلت شکل پذیری بتن که می تواند بهر شکلی که قالب آن تهیه می شود ساخته شود ساختن ستون وپل به اشکال مختلف را میسر می سازد بهمین علت مهندسین معمار به این نوع ساختمانها توجه بیشتری می نمایند.

قسمتهای مختلف ساختمانهای بتونی:

اجزاء تشکیل دهنده یک ساختمان بتونی بشرح زیر می باشد.

1- پی

2- ستون

3- تیرهای اصلی

4- سقف

5- دیوار

تخریب:

تخریب ساختمانهای کلنگی از خر پشته آن اغاز میشود.

معمولأ در ساختمانهای قدیمی از سقف طاق ضربی استفاده شده است که معمولأ از IPE 14,16,18 استفاده شده است و به فواصل 1متری که این تیرها بر روی پل های اصلی قرار گرفته اند.

بعضی ازساختمانهای قدیمی دارای اسکلت و ستون است که بار اصلی و فرعی بر روی ستونها وارد می شود و از ستون به فونداسیون که برای هر ستون ابعادی را جهت پی ان که منفرد است در نظر گرفته اند.

ولی بعضی ساختمان های قدیمی ستون ندارند.

در اکثر ساختمانهای قدیمی ستون نمیباشد و بنابراین بار از تیرهای فرعی به دیوارهای باربر انتقال داده میشود که دیوارهای باربر معمولأ دارای قطر 40 سانتیمتر به بالا است که توسط اجرهای فشاری ساخته شده است.

بنابر این در تخریب ساختمان های قدیمی باید دیوارهای باربر را شناسایی کرد.

ولی در محل کار آموزی من ساختمان دارای اسکلت و ستون بود.

در ابتدا شرکت اقدام به قطع گاز ساختمان کرده وبعد از انجام این کار اقدام به برچیدن شوفاژ خانه ساختمان کرده است و وسایلی که می توانست از ان استفاده کند از ساختمان خارج کرد وسپس ساختمان مورد نظر را تخریب کرد که تخریب ساختمان ابتدا از خر پشته وپارتیشن های داخلی طبقه اخر ساختمان شروع به تخریب ساختمان با کلنگ و تیشه کردند و با احتیاط با تیشه ملاط اجرها را میکندند و در گوشه حیاط جمع اوری کردند که بعدأ قابل مصرف برای ساختمان جدید باشد.

و بعد دیوارهای داخلی، درها وبیرون آوردن چارچوب درهای داخلی شروع شد وسپس آسفالت پشت بام ساختمان از پشت بام کنده شده نکته مهم این است که قبل از تخریب پشت بام حتما آسفالت باید به صورت جداگانه برداشته شود چون در صورت انجام نشدن این کار تخریب پشت بام با آسفالت کاری بسیاری دشوار میشود بعداز جمع شدن آسفالت پشته بام وتخلیه آن از پشت بام به داخل کامیون وحمل وخارج کردن آن از پروژه سقف ساختمان که طاق ضربی بودتخریب شد عوامل تخریب موظف به تخریب وجمع آوری آجرهای موجود وچیدن آجرها در یک گوشه حیاط شده بودند و به ترتیب تخریب را از طبقه بالا به پایین ادامه دادند. تیر آهن های ساختمان بود که ستون ها از ساختمان قدیمی به جای مانده بود و تیرآهن در یک روز توسط عوامل تخریب بوسیله هوا برش بریده و به همراه تمام چهارچوب ها و درها وپنجره ها که قبلا از دیوارها خارج شده بود و بار کامیون شدهو از پروژه خارج شدند و خاک بسیاری بود که بر جای مانده بود تمام عملیات تخریب ساختمان یک هفته ای انجام شد.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 109

عبارات و واژگان کلیدی:

 • کارآموزی کارگاه ساختمانی
 • گزارش کارآموزی کارگاه ساختمانی
 • کارورزی کارگاه ساختمانی
 • دانلود کارآموزی کارگاه ساختمانی
 • دانلود گزارش کارآموزی کارگاه ساختمانی
 • دانلود گزارش کار کارگاه ساختمانی
 • خرید گزارش کارآموزی کارگاه ساختمانی
 • خرید گزارش کارورزی کارگاه ساخ

کلیک برای خرید