دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر ICDL

گزارش کارآموزی کامپیوتر ICDL…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 105

حجم فایل: 1,129 کیلوبایت

قیمت: 5000 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر آموزش و ساخت پرتال… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 35 حجم فایل: 38 کیلوبایت قیمت: 5900 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: فهرست مطالب فصل اول1 آشنایی با محیط کار1 فصل دوم2 مقدمه2 پرتال چیست؟ 3 تاریخچه پرتال5 جنبه های کار کردی یک پرتال8 معماری پرتال22 مزایای پرتال سازمانی؟ 24 تفاوت پرتال سازمانی با وب سایت؟ 28 مردم به پرتال اعتماد ندارند31 منابع34 آشنایی با محیط کار: شرکت رفان یک شرکت تولید کننده…

 • همانگونه که می دانیم کارآموزی نقطه شروعی است برای آماده شدن جهت ورود به بازار کار، و استفاده بهینه از این فرصت مناسب برای کلیه دانشجویان علاقمند به اشتغال در جامعه بسیار سودمند ومفید می باشد. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 134 حجم فایل: 2,553 کیلوبایت قیمت: 12000 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: چکیده همانگونه که می دانیم کارآموزی نقطه شروعی است برای آماده شدن جهت ورود به بازار کار، و استفاده بهینه از این…

 • دانلود مجموعه جزوه مهارت های هفت گانه ICDL، در قالب pdf و در 250 صفحه، شامل مهارت اول- مفاهیم عمومی، مهارت دوم- استفاده از کامپیوتر، مهارت سوم- واژه پردازی، مهارت چهارم- صفحات گسترده، مهارت پنجم- پایگاه داده، مهارت ششم- عرضه مطالب… فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: pdf تعداد صفحات: 250 حجم فایل: 3,494 کیلوبایت قیمت: 7500 تومان دانلود مجموعه جزوه مهارت های هفت گانه ICDL، در قالب pdf و در 250 صفحه، شامل: مهارت اول- مفاهیم عمومی مهارت دوم- استفاده از کامپیوتر مهارت سوم- واژه پردازی مهارت چهارم- صفحات گسترده مهارت پنجم- پایگاه…

 • دانلود نمونه سؤالات ICDL درجه یک آزمون های ادواری فنی و حرفه ای، در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: شامل 130 سؤال از سؤالات طرح شده توسط مربیان فنی و حرفه ای و نمونه سؤالات آزمون های قبلی. … فرمت فایل دانلودی: docx فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 14 حجم فایل: 43 کیلوبایت قیمت: 5000 تومان دانلود نمونه سؤالات ICDL درجه یک آزمون های ادواری فنی و حرفه ای، در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: شامل 130 سؤال از سؤالات طرح شده توسط مربیان فنی و…

 • دانلود تحقیق با موضوع نقش آموزش های ICDL بر عملکرد کارکنان ستادی شاغل در وزارت خانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در قالب word و در 118 صفحه، قابل ویرایش، شامل فصل اول: کلیات تحقیق، مقدمه، 1-1- بیان مسئله، 1-2- اهمیت و ضرورت تحقیق… فرمت فایل دانلودی: doc فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 118 حجم فایل: 4,027 کیلوبایت قیمت: 25000 تومان دانلود تحقیق با موضوع نقش آموزش های ICDL بر عملکرد کارکنان ستادی شاغل در وزارت خانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در قالب word و در 118 صفحه، قابل ویرایش، شامل: فصل اول:…

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر ICDL،

در قالب word و در 105 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

فصل اول:

آشنایی کلی با مکان کارآموزی

فصل دوم:

ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کار آموز

فصل سوم:

آزمون آموخته ها و نتایج و پیشنهادات

کپی فرم شماره 2 کارآموزی

کپی فرم شماره 3 کار آموزی

کپی فرم شماره 4 کارآموزی

کپی گواهینامه پایان دوره

بخشی از متن گزارش کارآموزی:

بشر از دیر باز سرگرم اموری نظیر شمارش، اندازه گیری و ضبط کردن اشیاء و نیز گزارش دادن اطلاعات در مورد اشیاء به همنوعان خود بوده است. واژه (اشیاء) می تواند دلالت بر تعداد گوسفندان یک گله، وزن یک کودک، ابعاد یک زمین، مدت زمان طی شده از آخرین خشکسالی یا شدت یک زمین لرزه را داشته باشد.

در مقابل کلمه Computer در دائره المعارف ها نوشته شده است: محاسبه کردن، تخمین زدن، حساب کردن و ما Computer را به نام ماشین محاسبه گر می خوانیم.

کامپیوتر آخرین زنجیره از حلقه ماشین های محاسبه گر و ذخیره کننده اطلاعات می باشد. البته چیزی که کامپیوتر را از دیگر ماشین های محاسبه گر جدا کرده است، در واقع سرعت، دقت و اطمینان بالا در انجام کارهاست.

کامپیوترهای امروزی در مقیاس میلیون ها عملیات در ثانیه اندازه گیری می شود. هرچند ممکن است این عملیات ساده باشد، اما ترکیب آن ها به روش های مختلف، منجر به ظهور آرایش عظیمی از عملکردهای مفید می گردد. این موضوع تقریباً تمام اتفاقی است که طی سه چهار دهه اخیر (که معادل است با کل تاریخ کامپیوترهای تجاری) به وقوع پیوسته است.

کامپیوترهای امروزی بسیار کوچکتر طراحی شده اند. به طوری که به راحتی بر روی یک میز جا می گیرند. چیزی که قبلا یک اتاق بزرگ را به طور کامل اشغال می کرد، امروزه در یک جعبه کوچک جا می شود. در عین حال که کامپیوترهای امروزی توانایی ذخیره اطلاعات بیشتر و سرعت بیشتر در محاسبه را دارند.

کامپیوتر ماشینی است که سه کار انجام می دهد: ورودی ساخت یافته را می پذیرد، آن را بر طبق قوانین از پیش تعریف شده ای پردازش می کند و نتایج را به عنوان خروجی نمایش می دهد.

نرم افزار:

نرم افزار وجه غیر قابل لمس به کارگیری کامپیوتر می باشد. نرم افزار یک نام عام است که به تمام برنامه ها (که خود مجموعه ای از دستورالعمل ها می باشند) اطلاق شده و نحوه رفتار کامپیوتر را تعیین می کنند. هنگامی که سخن از نرم افزار به میان می آید، منظور مجموعه ای از صفر و یک هایی است که برای سخت افزار قابل خواندن باشد. اما برای یک برنامه نویس لازم نیست که با زبان برنامه نویسی ماشین آشنا باشد. اکثر نرم افزارهایی که شاید خود شما هم نام آن ها را شنیده باشید، این قابلیت را دارند که دستورالعمل ها را به زبان ماشین تبدیل نمایند (مانند زبان C). ضمن این که هر نرم افزار قابلیت های خاص خود را دارد که کار کردن با آن ها را سخت یا آسان می کند. برخی از نرم افزارها هم الزاما به زبان ماشین نوشته می شوند (مانند زبان اسمبلی). به طور کلی هر نرم افزار به یکی از دو دسته نرم افزارهای سیستمی و نرم افزارهای کاربردی تعلق دارد.

نرم افزار (Soft ware) یا برنامه های کامپیوتری دستور العمل هایی هستند که باعث کار کردن سخت افزار (Hardware) می شوند. نرم افزار سیستم (سیستم های عامل) که کار کامپیوتر را کنترل می کنند و برنامه های کاربردی مانند برنامه های واژه پردازی صفحه گسترده ها، پایگاه داده ها که وظایف را برای کاربران کامپیوتر انجام می دهند، دو نوع اصلی نرم افزار هستند. نرم افزار شبکه که باعث ارتباط گروهی از کامپیوتر ها می شود و نرم افزار برنامه نویسی که ابزارهایی را برای نوشتن برنامه ها در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد، دو گروه اضافی دیگر هستند.

سخت افزار:

هنگامی که به قصد خرید یک کامپیوتر وارد بازار می شوید، بلافاصله با انتخابهای بسیار متعددی مواجه می شوید. این انتخابها، حتی افرادی را که در به کارگیری کامپیوتر دارای تجربه هستند، دچار سردرگمی می کنند. در نتیجه، برای اتخاذ یک تصمیم معقول لازم است با عملکرد اجزای اصلی یک سیستم کامپیوتری و معیارهایی که باید بر اساس آنها تصمیم بگیرید، آشنا باشید وگر نه قطعا در انتخاب یک سیستم کامپیوتری که نیاز شما را پاسخگو باشد دچار مشکل خواهید شد. همانطور که می دانید کامپیوتر کاربردهای فراوانی دارد و مقدار حافظه آن می بایستی متناسب با نوع کاری کاربر تنظیم گردد تا بتواند از لحاظ سرعت، امنیت، مقدار ذخیره سازی اطلاعات و دیگر تجهیزات پاسخگو باشد. حال آن که در خرید یک سیستم کامپیوتری وجود برخی از قطعات لازم و اجباری و برخی دیگر حالت اختیاری دارد. به عنوان مثال اگر یک Pc دارای کارت گرافیکی نباشد، قطعاً استفاده از آن غیر ممکن خواهد بود. اما اگر همان سیستم قلم نوری نداشته باشد، شاید کاربر با مشکل چندانی مواجه نشود. پس مهم ترین مساله در انتخاب قطعات سخت افزاری نیاز کاری کاربر می باشد.

سخت افزار عبارت است از تجهیزات فیزیکی که سیستم کامپیوتری را تشکیل می دهند، از جمله نمایشگر (مونیتور)، چاپگر، صفحه کلید، کابل ها و غیره. سخت افزار به همراه نرم افزار برای انجام وظایف بر روی کامپیوتر کار می کند. سخت افزار از تعدادی قطعات تشکیل می شود که هر کدام کاربرد مشخصی دارند.

ICDL:

icdl مخفف ‪ International Computer Driving Licenseبه معنای گواهی نامه بین المللی کاربری کامپیوتر است…

عبارات و واژگان کلیدی:

 • کارآموزی کامپیوترICDL
 • گزارش کارآموزی کامپیوترICDL
 • کارورزی کامپیوترICDL
 • دانلود کارآموزی کامپیوترICDL
 • دانلود گزارش کارآموزی کامپیوترICDL
 • دانلود گزارش کار کامپیوترICDL
 • خرید گزارش کارآموزی کامپیوترICDL
 • خرید گزارش کارورزی
 • دانلود پروژه کارآموزی ک

کلیک برای خرید