دانلود گزارش کارآموزی چاپخانه

دانلود کارآموزی چاپخانه…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 57

حجم فایل: 48 کیلوبایت

قیمت: 7000 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • آئین کار استفاده از دستگاه اکستنسوگراف جهت تعیین خواص رئولوژیکی خمیر حاصل از آرد گندم… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 15 حجم فایل: 624 کیلوبایت قیمت: 3500 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: آئین کار استفاده از دستگاه اکستنسوگراف جهت تعیین خواص رئولوژیکی خمیر حاصل از آرد گندم فهرست مطالب آئین کار استفاده اگستنسوگراف جهت تعیین خواص رئولوژیکی خمیر حاصل از آرد گندم هدف و دامنه کاربرد تعاریف و اصطلاحات اصول کار مواد مورد نیاز وسایل مورد…

 • فرآیند تولید آرد شامل مراحل مختلف از مرحله ورود گندم به کارخانه تا خروج آرد نهایی میباشد. آرد، یکی از اجزای مهم در تهیه انواع غذاها است. ماده پودر مانندی است که از دانه غلات یا سایر مواد نشاسته ای بدست می آید. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 30 حجم فایل: 664 کیلوبایت قیمت: 5000 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: فهرست مطالب: عنوان: مقدمه 1 اصطلاحات و تعاریف 2 آزمایشات 4 روش کار 5 نیازهای…

 • تحلیلی بر آزمونهای مجموعه بوستر استاندارد KES D – C 65 پنج دسته کلی (1- عملکردی، 2- سختی و قدرت، 3- دوام، 4- مقاومت جوی، 5- صدا) آزمونهای بوستر را تشکیل می دهند. در این پروژه به آزمونهای عملکردی خواهیم پرداخت و سعی خواهیم نمود زیر آزمایشهای این گروه را تا حد امکان تشریح نموده و هدف از انج… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 44 حجم فایل: 29 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:…

 • آجر واژه بابلی می باشد و نام نخست خشت نوشته هایی بوده است که بر آنها فرمان، منشور، قانون و جز اینها را می نوشتند. سومری ها وبابلیها، برای ساختن خشت، پس از فرونشستن سیلاب، گل خمیری را از کنار رودخانه ها به دست می آوردند. پختن آجر باید همزمان با پیدایش آتش، نخست در دشتهایی که سنگ پیدا نمی شده اختراع شده… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 46 حجم فایل: 27 کیلوبایت قیمت: 6500 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می…

 • آجر نیز از جمله مصالح ساختمانی می باشد که تولید و عرضه آن بطور قابل ملاحظه ای کمتر از میزان تقاضا در جامعه می باشد یکی از علل عمده این وضعیت سرمایه گذاری نسبتاً بالای این صنعت می باشد. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 60 حجم فایل: 55 کیلوبایت قیمت: 7000 تومان دانلود گ زارش کارآموزی آجر سفال توحید، در قالب word و در 60 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمه خلاصه طرح استاندارد آجر خطوط مختلف تولید با توجه به خاک مصرفی برش شمش گل و خشک کردن و…

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

اهداف پروژه:

در طی این تحقیق ما قصد داریم راه های ایجاد کار را بشناسیم تا پس از پایان درس، توجه به قوه خلاقیت فردی و در نظر گرفتن استعدادهای موجود و پی بردن به نیازهای جامعه و شناخت امکانات موجود در گروه های چند نفره و اقدام به اشتغال زایی کردن تا این نسل جوان جویای کار در جامعه صاحب کار شوند. برای شروع کار از تجربیات کار آفرین محترم آقای یادگاری جهت راه اندازی چاپخانه استفاده نمودیم.

پیشگفتار

صنعت چاپ در کشورها سابقه ای دیرینه دارد شاید پیش تر از بسیاری صنایع جدید، صنعت چاپ به کشورها وارد شد بنا بر این انتظار می رود از نظر نیروی کار متخصص و رعایت استاندارد های حرفه ای نیز نسبت به صنایع دیگر از موقعیت بهتری برخوردار باشد اما با نخستین مراجعه به چاپخانه و پایگیری یک کار چاپی به آسانی فهمیده می شود که این صنعت از نظر ترتیب نیروی کار ماهر و انتقال دانش فنی بس فقیر است و در این زمینه هیچ کار اساسی و قابل اعتنایی صورت نگرفته است. نبود آموزش عالی معتبر چاپ و حتی دوره های کوتاه مدت آموزش فنی و حرفه ای در کشور انتقال دانش فنی را به طور عمده به آموزش استاد شاگردی محدود ساخته، بنابراین نیروی کار دوره دیده هیچ سطحی (عالی تکنسین و کارگری) تربیت نشده است. بخت خابیده آموزش چاپ به تازگی بسیار شده و طی چند سال اخیر آموزش، نقل مجلس خانواده چاپ بوده و حرکت هایی در این زمینه صورت گرفته است. اما هنوز تا تحقق آموزش هدفمند و برنامه ریزی شده و کار بست آموخته ها در عمل و رعایت استاندارد های حرفه ای راه درازی در پیش داریم و تلخی تجربه های گذشته در کام ها از خوش بینی بر خدر مان می دارد. گستردگی و تنوع رشته ها چاپ و مواد مصرفی و روش های آن به گونه است که کسب تخصص در همه شاخه های آن نا ممکن می نماید. بنابراین آموزش چاپ در هه رشته ها و شاخه های آن مستزم برنامه ریزی دقیق، سرمایه گذاری قابل توجه و ایجاد فضاها، امکانات، کارگاه ها و آزمایشگاه های مناسب و همچنین توجیه مدیران و دست اندر کاران چاپ است و انجام چنین کار بزرگی تنها با مشارکت فعال خانواده بزرگ چاپ نهادهای صنعتی و مسؤلان دولتی این رشته مسیر می شود اما تازمانی که چنان موافقت و همیاری و اقدام بنیانی صورت نگرفته است، نمی توان دست روی دست گذاشت باید عطش تشنگان دانش را در خانواده چاپ حتی به قدر جرعه ای یا قطره ای فرو نشاند.

مقدمه چاپ افست

چاپ افست (چاپ لیتو گرافی) از زمانی که به عنوان یک روش کار آمد مطرح شد هیشه به عنوان یک روش چاپی مخصر به فرد که نیاز به مهارت هایی بخصوص و یادگیری سیستم های جداگانه ای دانسته تلقی شده است با معرفی چاپ افست اپراتورها مجبور به یادگیری مهارت های تازه ای شده در سال های اخیر پیشرفت هایی که در تکنولوژی های تولید زینگ و تجهیزات و ملزومات مختلف چاپی به وجود آمده است امکاناتی برای چاپ افست به وجود آورده که عملا آن را به عنوان مهمترین روش چاپ موجود مطرح ساخته است.

فصل اول

شرکت:

درکشور ما ایران شرکت ها به هفت گروه تقسیم می شود:

1 – شرکت های سهامی که خود به دو دسته سهامی خاص و سهامی عام تقسیم می شود 2-شرکت با مسئولیت محدود 3 – شرکت تضامنی 4 – شرکت مختلف غیر سهامی 5 – شرکت مختلف سهامی 6 – شرکت نسبی 7 – شرکت تعاونی تولید ومصرف

حال هر یک از شرکتها را در زیر به طور مختصر توضیح خواهیم داد:

1 – شرکت سهامی

شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمس سهام آنها است.

1 – 1 شرکت سهامی خاص

شرکتی است سهامی که تمام سرمایه آن مختصرا توسط مؤسسین تامین شده و سرمایه به سهام تقسیم شده و مسئولیت سهام داران محدود به مبلغ اسمی سهام (مبلغی، روی برگه سهم قید شده) آنهاست و تعداد سهام داران نباید از سه نفر کمتر باشد و نکته قابل ذکر در مورد نام شرکت این است، قبل از نام شرکت عنوان شرکت سهامی خاص باید قید شود.

2 – 1 شرکت سهامی عام

شرکت سهامی است که مؤسسین آن قسمت از سرمایه را را از طریق فروش سهام به مردم تامین می کنند مؤسسین حداقل باید باشند سرمایه شرکت نباید از پنج میلیون ریال کمتر باشد و قبل از نام شرکت باید عنوان شرکت سهامی عام قید شود.

2 – شرکت تضامنی

شرکتی است که بین دو یا چند نفر شریکان مسئولیت تضامنی برای امور تجاری می شود. اگر دارای شرکت برابر یافت دیون آن کافی نباشد هر یک از شرکا مسئول پرداخت تمام بدهی شرکت است نام شرکت با قید اسم پس از شرکا آورده می شود نقل و انتقال سهم الشرکه بارض کلیه شرکا امکان پذیر است. هیچکدام از شرکا نمی توانند بدون اجازه سایر شرکا به حساب خود به تجارتی از نوع تجارت موضوع شرکت اقدام نمایند.

3 – شرکت نسبی

شرکتی است که برای امور تجاری بین حداقل در نفر شریک که مسئولیت هریک به نسبت سهم الشرکه اودر شرکت است تشکیل می شود.

4 – شرکت های مختلط سهامی و شرکت مختلف غیر سهامی

شرکت های مختلف شرکت هایی هستند که دارای د دسته شریک می باشن دسته اول شرکایی که مسئولیت نا محدود دارند و دسته دوم شرکائی که مسئولیتشان محدود به آورده آنان است در شرکت های مختلط غیر سهامی عنصر شخص بیش از عنصر سرمایه اهمیت دارد به خلاف شرکت های مختلط سهامی که عنصر سرمایه از اهمیت بیشتری برخوردار است در شرکت های مختلط اعم از سهامی و غیر سهامی شرکای ضامن، متضاما و بطور نا محدود مسئول پرداخت دیون شزکت می باشند.

5 – شرکت تعاونی

شرکت تعاونی شرکتی است که از اشخاص حقیقی و حقوقی بمنظور رفع نیازهای مشترک و بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی اعضا از طریق خودیاری و کمک متقابل و همکاری آنان موافق اصول مصرح در قانون تشکیل می شود.

6-شرکت با مسؤلیت محدود

شرکتی است که بین حداقل دو نفر برای امور تجاری تشکیل شده و در هریک از شرکا بدون اینکه سرمایه شرکت به سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سهم الشرکه خود در شرکت مسؤل قروض و دیون شرکت است در اسم شرکت باید عنوان با مسئولیت محدود قید شود. در اسم شرکت نباید نام یکی از شرکا آورده شود در غیر این صورت شریکی که نام او در اسم شرکت آمده در حکم شریک ضامن در شرکت تضامنی است.

مدارک لازم برای ثبت:

2 نسخه تقاضانامه ثبت

2نسخه شرکت نامه

2 نسخه صورت جلسه مجمع عمومی و مؤسسین و هیئت مدیره

فتوکپی شناسنامه شرکا و مدیران (در صورتی که مدیران از شرکا نباشند)

ارائه مجوز یا موافقت اصولی در صورت نیاز

مراحل ثبت:

1 – تکمیل مدارک و ارائه آنها به اداره ثبت شرکتها

2 – تعیین نام شرکت و ثبت آن در اداره ثبت شرکتها

3 – مراجعه به روابط عمومی و تقاضا صدور آگهی تاسیس

4 – پرداخت حق الثبت و حق درج آگهی

5 – درج آگهی تاسیس در روزنامه رسمی و یکی از روزنامه های کثیرالانتشار

› نکته:

1 – حداقل سرمایه به رویه و حداقل مبلق دریافت حق الثبت یک میلیون ریال می باشد.

2 – تمام سرمایه نقدی و غیره نقدی باید تقدیم و تسلیم مدیر عامل شود. مدیر عامل باید اقرار نماید، تمامی سرمایه را دریافت کرده است.

3 – در شرکت نامه باید قید شود، سهم الشرکه های قیر نقدی هریک چقدر تقویم شده است.

4 – سهم الشرکه نمی تواند به صورت سهم منتشر شود. سهم الشرکه را نمی توان متقل به غیر نمود مگر با رضایت عده ای از شرکا که حداقل سه ربع سرمایه متعلق به آنهاست و اکثریت عددی را نیز داشته باشند.

5 – انتقال سهم الشرکه با سند رسمی امکان پذیر است.

6 – شرکت بوسیله یک یا چند مدیر که می توانند غیر از شرکا باشند اداره می شود.

7 – هرگاه شرکت بیش از 12 نفر عضو داشته باشد باید هیئت نظار داشته باشد.

8 – در هیچ مورد اکثریت شرکا نمی توانند شریکی را مجبور به افزایش سهم الشرکه خود نمایند.

9 – اشخاص اشخاص زیر کار رهبردار محسوب می شوند (مؤسسین و مدیران، بر خلاف واقع پرداخت تممام سهم الشرکه نقدی وغیر نقدی را دراوراان و اسنادی که به ثبت شرکتها می دهند اظهار و گئاهی کرده باشند – کسانیکه به وسایل متقلبانه سهم الشرکه غیر نقدی را بیش از قیمت واقعی آن تقویم کرده باشند – مدیرانی که با نبودن صورت دارایی یا به اسنا صورت دارایی خلاف واقع منافع موهومی را بین شرکا تقسیم کرده باشند)

چاپخانه بادرنگ که پروژه ما حاکی از مطالعه بر روی این مکان است تصمیم به شکیل شرکت از نوع شرکت با مسؤلیت محدود، دارد.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 57

عبارات و واژگان کلیدی:

 • کارآموزی چاپخانه
 • گزارش کارآموزی چاپخانه
 • کارورزی
 • دانلود کارآموزی چاپخانه
 • دانلود گزارش کارآموزی چاپخانه
 • دانلود گزارش کار چاپخانه
 • خرید گزارش کارآموزی چاپخانه
 • خرید گزارش کارورزی چاپخانه
 • دانلود پروژه کارآموزی چاپخانه
 • سایت گزارش کارآموزی
 • wordفرم

کلیک برای خرید