دانلود گزارش کارآموزی ساخت سینک ظرفشویی

کارآموزی ساخت سینک ظرفشویی…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 110

حجم فایل: 46 کیلوبایت

قیمت: 7500 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • دانلود گزارش کارآموزی ساخت و تولید در کارگاه تولیدی چرخدنده، در قالب word و در 72 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن گزارش کارآموزی: اطلاعات جمع آوری شده در خصوص کارگاه تولیدی چرخدنده و محور در رابطه با چارت سازمانی و ماشینهای موجود و… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 72 حجم فایل: 9,214 کیلوبایت قیمت: 4000 تومان دانلود گزارش کارآموزی ساخت و تولید در کارگاه تولیدی چرخدنده، در قالب word و در 72 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن گزارش کارآموزی: اطلاعات جمع آوری شده در خصوص کارگاه تولیدی چرخدنده…

 • دانلود گزارش کارآموزی با عنوان ساخت سوله و ساختمان اداری، در قالب word و در 50 صفحه، قابل ویرایش، شامل بخش اول: نصب سوله، بررسی زمین پروژه از نظر عوارض، کنترل ابعاد زمین با نقشه اجرایی، شروع عملیات خاک برداری، پیاده کردن و میخ کوبی، … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 50 حجم فایل: 16,162 کیلوبایت قیمت: 4000 تومان دانلود گزارش کارآموزی با عنوان ساخت سوله و ساختمان اداری، در قالب word و در 50 صفحه، قابل ویرایش، شامل: بخش اول: نصب سوله بررسی زمین پروژه از نظر عوارض کنترل…

 • در دسامبر 1964 در اتحادیه معماران هلندی پیشنهادهایی شد که طرح کلی و روشی برای طراحی مسکن تطبیق پذیر با استفاده از ساخت ثابت (نگهدارنده Support) و واحدهای آزاد (واحد جدا شدنی Detachable Unit) را نشان می دهد. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 123 حجم فایل: 67 کیلوبایت قیمت: 15000 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: پیشگفتار در دسامبر 1964 در اتحادیه معماران هلندی پیشنهادهایی شد که طرح کلی و روشی برای طراحی مسکن تطبیق پذیر…

 • دانلود پرسشنامه استاندارد بلوغ عاطفی (یاشویر سینک و بهارگاوا)، در قالب word و در 4 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: این پرسشنامه شامل 48 سؤال است که هدف آن بررسی ابعاد مختلف بلوغ عاطفی (عدم ثبات عاطفی، بازگشت عاطفی، فروپاشی شخصیت، ناسازگاری… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 4 حجم فایل: 19 کیلوبایت قیمت: 3000 تومان دانلود پرسشنامه استاندارد بلوغ عاطفی (یاشویر سینک و بهارگاوا)، در قالب word و در 4 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: این پرسشنامه شامل 48 سؤال است که هدف آن بررسی ابعاد مختلف بلوغ عاطفی (عدم ثبات عاطفی،…

 • مجموعه سمپل اتوکد ترسیم سینک ظرفشویی… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: zip حجم فایل: 110 کیلوبایت قیمت: 0 تومان مجموعه سمپل اتوکد ترسیم سینک ظرفشویی مجموعه سمپل اتوکد ترسیم سینک ظرفشویی عبارات و واژگان کلیدی: مجموعه سمپل اتوکد ترسیم سینک ظرفشویی ظرفشویی کلیک برای خرید 5 248

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

فهرست مطالب

عنوان صفحه

جمع آوری اطلاعات

فصل 1

شرح و توضیح مسئله

تعیین احتیاجات

بررسی گروه مخاطب

نیاز استفاده گر

نیاز تولیدکننده

فصل 2

آنالیز گروه اجتماعی

شناخت استفاده گر محصول

فصل 3

بررسی تاریخچه کار

فصل 4

بررسی محیط قرارگیری

معرفی محیط مصرف

تاثیرات محیط بر تولید

تاثیرات تولید بر محیط

فصل 5

نمونه های موجود در بازار

معایب ری نس نمونه ها

فصل 6

آنالیز کارکرد عملی

فصل 7

آنالیز فاکتورهای انسانی

آنتروپومتری

ایمنی – بهداشت

استانداردها

فصل 8

آنالیز فنی

معرفی فنی محصول

نقشه ها

مواد مصرفی

مراحل تولید و ساخت

بسته بندی

فصل 9

طراحی

پروژه سینک ظرفشویی

دانلود گزارش کارآموزی سینک ظرفشویی

پیشرفت تکنولوژی در طی قرن گذشته به انسان قرن 21 توانایی و قدرت فراوانی ارزانی داشته است که طی اعصار گذشته هیچ طبقه ای از اجتماع حتی تصور این توا نایی ها و قدرت و آسودگی را هم نمی کرد. اگر کمی در مراحل بشریت در این قرون جدید دقت کنیم خواهیم دید که انسان ها همواره این آسودگی و رفاه را مدیون بزرگانی بودند که آسودگی و آرامش خود را برای تکامل علمی، فرهنگی، سیاسی اجتماعی خود مصرف کرده اند.

در واقع اینان با خریدن سختی ها و مشقات بساری آسودگی و زندگی سالمتر را برای همنوعان خود به ارمغان آوردند از میان اندیشمندان و نخبگان جامعه سهم محققان، مخترعان و طراحان صنعت بسیار والا و پراهمیت بوده است نقش تحقیقات در ایجاد و تکامل صنعت امروز از هر عامل دیگری بیشتر خودنمایی می کند.

در حال حاضر این موضوع با پیوند خوردن قدرت اقتصادی جوامع بشری مورد توجه قرار گرفته است و رهبران سیاسی که قدرت نفوذ خود را تسلط هرچه بیشتر در اقتصاد دنیا می دیدند خیلی زود به اهمیت قدرت اقتصادی در نفوذ در جوامع پی بردند و برای غلبه در صنایع نفتی لزوم کاربرد تفکرات علمی در صنعت را احساس کردند.

لذا با بها دادن به طراحان و محققان و مخترعان و بالابردن مقاوم و درجه اجتماعی آنان زمینه پیشرفت و تقویت هرچه بیشتر صنعت را ایجاد کردند به طوری که در طی مدت نسبتاً کوتاهی که ابتدای آن انقلاب صنعتی در فرانسه و امتداد آن تا به امروز می باشد بشر به چنان تکنولوژی و پیشرفتی دست یافته که به اعتقاد بسیاری این موج هجوم روزافزون بی تفاوت باشد و از تأثیرات و نفوذ پیدا و پنهانی در زندگی خود در امان باشند.

شرح و توضیح مسئله:

محصول مورد بررسی پروژه سینک ظرفشویی می بادش.

سینک کلمه یا لاتین به معنی فرورفتن و غرق کردن است و در اصطلاح به معنی ظرفشویی است:

سینک وسیله ای جهت جمع آوری و شستن ظروف در آن که ابعاد، اندازه و مواد مختلف دارند.

انواع ظرفشویی با توجه به فرم و عملکرد:

با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سطح کیفیت مواد و روش های ساخت اخیراً محصولاتی به بازار عرضه شده است که از لحاظ کیفیت و تنوع در سطح بالایی قرار دارند که این مسئله یعنی تنوع در رنگ، جنس، عملکرد و فرم می تواند پاسخگوی نیازهای متفاوت باشد.

امروزه کارخانه هایی چون پلی استیل – اخوان به علت بکاربردن تنوع در محصولات و استفاده از طرح های وارداتی به بازار رقابتی بین محصولات وارد شده جایگاه خوبی بین خریداران با توجه به هزینه مناسب و تمام شدن در مقایسه با محصولات وارداتی باز کرده است.

تعیین آزردگی و مشکل فعلی محصول:

یکی از مهمترین مسائلی که در مورد سینک های ظرفشویی بدان توجهی شده است، آن است که، زباله های حاصل از مواد اولیه پخت غذا معمولاً در داخل سینک ریخته مس شود (ضایعات سبزیجات، پوست میوه ها و…). این عمل نه تنها باعث آلودگی محیط شده بلکه به مرور باعث تغییر رنگ سینک می شود.

با توجه به توضیحات به این نتیجه می رسیم مشکل فعلی محصول:

نداشتن قسمتی که بتوان زباله های حاصل از مواد اولیه پخت غذا را در آن ریخت.

1-4-جایگاه نیاز فعلی در تقسیم بندی نیازهای انسان یا تعیین نوع در تقسیم بندی رایج:

نیاز به سینک ظرفشویی در تقسیم بندی نیازهای انسان در زمره نیازهای روحی (زیبایی) و مرتبط با حواس پنج گانه بخصوص لامسه، بینایی است.

در رابطه با عملکرد بهینه و ارگونومی و بهداشت و ایمنی و کارکردن و راحتی (

کارکرد) که حسئ قابلیت اطمینان در کاربرد که همان خانم خانه دار است می باشد.

چارت نیاز به سینک

روحی – دانش و ادراک حسی و حواس

پنج گانه بخصوص بینایی و لامسه

جسمی – عملکرد ساده داشته باشد

ارگونومی – قسمت هایی که با بدن در تماس است

بهداشت – تمیز کردن ساده

جاذب مواد آلوده نباشد

ایمنی

گزارش کارآموزی سینک ظرفشویی

1-5 میزان اهمیت به جایگاه قرارگیری

1-5-1-جایگاه مختلف قرارگیری سینک ها:

سینک ها با توجه به موقعیت قرارگیری طرح های متفاوتی دارند. مثلاً سینک هایی که در گوشه و کنج کابینت قرار می گیرند با سینک هایی که روی این آشپزخانه قرار می گیرند طرحی متفاوت دارند.

کنج کابینت آشپزخانه

روی کابینت های وسط آشپزخانه

روی کابینت های اپن آشپزخانه

روی کابینت های دور آشپزخانه

جایگاه تعریف شده جهت سینک مورد پروژه در روی کابینت های دور آشپزخانه می باشد.

آنالیز گروه مخاطب:

افراد مرتبط با محصول:

افرادی ارتباط مستقیم با محصول دارند:

استفاده گر:

خانواده ایرانی شامل زن، مرد و دو فرزند

استفاده گر درجه اول: زن خانواده

البته لازم به ذکر است که مردها نیز در این فعالیت جزء استفاده گر درجه اول هستند اما ما در این پروژه استفاده گر در درجه اول رات تنها زن فرض می کنیم.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 110

عبارات و واژگان کلیدی:

 • گزارش کارآموزی سینک ظرفشویی
 • دانلود گزارش کارآموزی سینک ظرفشویی
 • خرید گزارش کارآموزی سینک ظرفشویی
 • گزارش کارورزی سینک ظرفشویی
 • پروژه سینک ظرفشویی
 • کارورزی سینک
 • دانلود کارآموزی سینک ظرفشویی
 • مقاله سینک ظرفشویی
 • سینک ظرفشویی
 • ظرف شویی
 • تحقیق

کلیک برای خرید