دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر

دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر…

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 20

حجم فایل: 67 کیلوبایت

قیمت: 3900 تومان

ذخیره صفحه به صورت PDF

چند فایل مشابه:


 • دوره راهنمایی تحصیلی پس از دوره ابتدایی (مرحله اول تعلیمات عمومی) آغاز میشود و مرحله دوم تعلیمات عمومی به شمار می رود معمولا گروه سنی یازده تا سیزده ساله در این دوره تحصیل می کنند. … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 111 حجم فایل: 72 کیلوبایت قیمت: 11900 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: عناوین صفحه تشکر و قدردانی مقدمه سر آغاز نام موسسه عنوان رساله محل تحقیق تاریخ فهرست مطالب بخش اول: مشخصات کلی آموزشگاه بخش…

 • نصب فایلهای نمونه بر روی کامپیوتر مروری بر Asp. NET NET framework SQL srver 2000 زبانها و ابزارهای زبان Nopepad. NET Visual studio. NET معماری ASP. NET چه چیزی در ASP. NET وجود دارد NoPE pad. NET ایجاد یک دایر کتوری مجازی… فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: docx تعداد صفحات: 44 حجم فایل: 425 کیلوبایت قیمت: 0 تومان نصب فایلهای نمونه بر روی کامپیوتر مروری بر Asp. NET NET framework SQL srver 2000 زبانها و ابزارهای زبان Nopepad. NET Visual studio. NET معماری ASP. NET چه چیزی در ASP. NET وجود دارد NoPE…

 • دانلود طرح توجیهی تاسیس آموزشگاه کامپیوتر، در قالب word، به همراه فهرست, موضوع و معرفی طرح, جداول, سرمایه گذاری کل, دوره بازگشت سرمایه, فضای مورد نیاز, اشتغال زایی, سهم تسهیلات, استانداردهای مربوطه, بازارهای داخلی و خارجی, عرضه کنندگان... … فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 30 حجم فایل: 88 کیلوبایت قیمت: 5000 تومان این طرح توجیهی در رابطه با تاسیس آموزشگاه کامپیوتر می باشد که بر اساس آخرین تغییرات توسط کارشناسان متخصص با دقت نگارش و جمع آوری شده است. این فایل برای کارآفرینان در زمینه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر مناسب می…

 • دانلود گزارش کارآموزی با موضوع آزمایشگاه کامپیوتر، در قالب docx و در 34 صفحه، قابل ویرایش، شامل فصل اول: معرفی محل کارآموزی، فصل دوم: آشنایی با مبانی کامپیوتر، فصل سوم: توانایی راه اندازی کامپیوتر و کار با سیستم عامل DOS، فصل چهارم... … فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: docx تعداد صفحات: 34 حجم فایل: 145 کیلوبایت قیمت: 3900 تومان دانلود گزارش کارآموزی با موضوع آزمایشگاه کامپیوتر، در قالب docx و در 34 صفحه، قابل ویرایش، شامل: فصل اول: معرفی محل کارآموزی فصل دوم: آشنایی با مبانی کامپیوتر فصل سوم: توانایی راه اندازی کامپیوتر…

 • دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر حجازی… فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 72 حجم فایل: 994 کیلوبایت قیمت: 7000 تومان در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است: فهرست مطالب قسمت های اصلی رایانه ورودی ها و خروجی ها انواع پورت ها اتصالات مربوط به شبکه و اینترنت تشریح Power Supply یک رایانه تشریح memory یک رایانه hard disk و نحوه قرارگیری اطلاعات درآن نحوه قرار گیری اطلاعات در هارد دیسک کارت صدا ریز پردازنده ها راهنمای تصویری گام به گام…

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

تاریخچه آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

این آموزشگاه در سال 1380 با مدیریت جناب آقای مهندس نعمت اله نجیب حسینی تأسیس شد. در این آموزشگاه رشته هایی مانند:

• رایانه کار درجه 1 و درجه 2

• ICDL درجه 1 و درجه 2

• ویژال بیسیک (VB) – اینترنت و شبکه

• آموزش تمام زبان های برنامه نویسی: پاسکال , کیو بیسیک , دلفی و…

• آموزش کامپیوتر (مقدماتی و پیشرفته)

وقتی که کار آموز در کلاس شرکت می کند، موظّف است در دفتر حضور و غیاب را امضاء کند تا تعداد جلساتی که در کلاس شرکت کرده است مشخّص شود. کار آموز برنامه نویسی، بر اساس کتابهای استاندارد خودِ فنی و حرفه ای آموزش میدهدو امتحان دانش اموزان هر دو ماه یک بار در فنی و حرفه ای مرکزی پسرانه شهید چمران که در جنب دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر و فنی و حرفه ای مرکزی دخترانه سمیه که در خرمدره واقع است، برگزار می گردد.

شنبه 13/5/1386

امروز اولین روز کارآموزی من بود، کاری که در آموزشگاه باید انجام میدادم خیلی برایم جالب بود. با راهنماییهای مهندس حسینی کار خود را در آنجا آغاز کردم. اولین کاری که باید انجام میدادم آموزش word مقدماتی بود که باید به چند کار آموز آموزش می دادم. در اولین گام محیط کاری word را برای آنها تشریح کردم. سپس بحث تغییر فونت و اندازه نوشته و طرز کار با بعضی قسمتهای نوار ابزار را به آنها آموزش دادم و بعد از آن با کمی کار عملی کار را به پایان رساندم. از آنجایی که آنها بسیار مبتدی بودند بحث را تا همین جا کافی دانسته و کار را به پایان رساندم. بعد از کمی استراحت آقای حسینی دوباره مرا فراخواند تا به یک کارآموز، نرم افزار Aoutocad را آموزش دهم. چند دقیقه ای از نحوه کار با نوار ابزار وکشیدن شکل های مختلفی از قبیل دایره، مستطیل، بیضی و… با وی صحبت کردم. همچنین چند دستور ساده Aoutocad از قبیل line , circle , rectangle را برای او تشریح کردم و نحوهکار با آنها، همچنین پارامترهای ورودی دستورات ذکر شده را گفتم. پس ازچند دقیقه کار عملی کارم تمام شد. بعد از ظهر این روز را هم همانند صبح آموزش دادم.

یکشنبه 14/5/1386

در این روز مهندس حسینی سیستم هایی را که قرار بود از تهران بیاورد، آورد. ما نیز کار خود را که همان اسمبل کردن سیستم ها بود؛ آغاز کردیم. من که اولین بارم بود میخواستم چند سیستم را به طور حرفه ای اسمبل کنم، برایم این کار خیلی جالب بود. از باز کردن ودرآوردن قطعات از کارتن هایشان شروع کردم و با کمک آقای حسینی مادربوردها را در سر جایشان بستم. پس از آن نیز به ترتیب Cpu و Ram ها را در سر جایشان قرار داده و بعد از آن کارت گرافیکی ومودم را در شکافهای مربوط گذاشته و بعد کابل های Power را به مادربورد وصل کردیم. Cd Rom, Cd Rw, HDD, FDD قطعاتی بودند که آخر از همه بر روی Case نصب کردیم.

بعد از ظهر نیز به fdisk کردن سیستم ها و پارتیشن بندی آنها پرداختیم. با نصب ویندوز بر روی رایانه ها راه انداز های مورد نیاز را نیز نصب کرده و سپس به نصب برنامه های کاربردی و مورد نیاز پرداختیم. ساعت 8 نیز از آموزشگاه خارج شدیم.

دوشنبه 15/5/1386

امروز نیز همانند سایر روزها ساعت 8 در آموزشگاه حاضر شدم. برنامه صبح من فقط تعلیم ویندوز مقدماتی بود. در ابتدا کسانی را که اصلا با کامپیوتر و محیط ویندوز آشنایی نداشتند، با محیط ویندوز وکار با ماوس آشنا کردم. سپس توضیحی از درایو و ذخیره فایلها بر روی دیسک به آنها دادم. بعد از آن مفهوم شاخه و نحوه ساخت شاخه و حذف آن وتغییر نام شاخه را به آنها گفتم. نحوه بستن پنجره، Minimize, Maximaize کردن آن رابه ایشان آموزش دادم. بعد به مدت یک ساعت کار عملی انجام دادیم.

بعد از ظهر آموزش Photoshop در دستور کار ما قرار داده شده بود. فتوشاپ نرم افزار قدرتمند برای کار بر روی عکس است. در ابتدا نحوه Open کردن و Save کردن یک عکس از فتوشاپ را گفته و بعد ازآن کار با بعضی از ابزار را به آنها گفتم. ابزاری از قبیل: rectangular marque برای برش قسمتی از عکس، magnetic lasso برای برش عکس به صورت دلخواه، move برای انتقال یک layer، magic wand برای برش جادویی، slice و crop.

سه شنبه 16/5/1386

امروز کار ما با هر روز متفاوت بود. ما امروز فقط وظیفه تکمیل کردن پرونده های کسانی را که در آزمون های فنی و حرفه ای شرکت کرده بودند را داشتیم. ابتدا مدارک همه را کنترل کردیم تا کم و کسری نداشته باشد. بعد از آن مشخصات افراد را در فرم هایی که سازمان فنی و حرفه ای به آموزشگاه داده بود، نوشتیم و عکس های افراد را چسباندیم. از آنجایی که تعداد زیادی در این آزمون ها شرکت کرده بودند و حجم کار زیاد بود ما تا بعد از ظهر این کار را ادامه می دادیم.

چهار شنبه 17/5/1386

امروز قرار است بر روی تمام کامپیوترها ویندوز جدید نصب کنیم. چون ویندوز سیستم ها بسیار قدیمی شده بود و دیگر جواب نمی داد. پس از نصب ویندوز شروع به نصب راه انداز ها و برنامه های لازم مانند Microsoft office، Aoutocad، Photoshop و… کردم. صبح این روز به همین منوال گذشت چون کار آموزی درآموزشگاه وجود نداشت. بعد از ظهررا نیز با آموزش اینترنت به چند نفر آغاز کردم. ابتدا از مفهوم کلی اینترنت ودراصل چگونه وصل شدن به اینترنت صحبتی شد. بعد کمی از برنامه های کاربردی اینترنت مانند Internet Explorer را به آنها گفتم. حال نوبت آن شد که مفهوم سایت و آدرس هر سایت URL را به آنها بگویم وچگونگی وارد شدن به یک سایت را به آنها آموزش دهم. بعد به صورت عملی وارد سایتهای مختلفی شدند و اشکالات خود را از من سوال کردند. سپس آنها را با دو موتور جستجوگر قدرتمند به نام yahoo و google آشنا کرده و نحوه جستجو کردن یک مقاله یا یک عکس را به آنها گفتم و کار را به پایان رساندم.

کاربعدی من آموزش ویندوز پیشرفته به یک خانم بود. از آنجایی که وی قبل اً با ویندوز و نحوه کار با آن آشنایی داشت شروع کار را از مباحث پیشرفته آغاز کردم. ازنحوه نصب برنامه های مختلف و حذف آن باوارد شدن به control panel و قسمت Add / Remove Program توضیح دادم و به اتفاق با هم یک برنامه نصب کرده وسپس آن را حذف کرده تا کاملاً موضوع برای وی جا بیافتد. سپس اشکالات وی را از مباحث مختلف ویندوز مانند رایت cd و تغییرات در گزینه start و نحوه کار با Printer و چاپ کردن یک فایل و دهها سوال دیگر رفع کرده وکارمان را به پایان رساندم.

یکشنبه 21/5/1386

امروز قرار بود با چند کار آموز که به طور اختصاصی فقط برای یاد گرفتن نصب ویندوز در آموزشگاه نام نویسی کرده بودند، کار کنیم. ابتدا به آنها گفتم که برای نصب ویندوز جدید باید درایوی را که ویندوز قدیمی در آن نصب شده Format کنیم تا هر چه در آن درایو وجود دارد پاک شود. البته برای این کار یک cd یا یک دیسکت راه انداز نیاز است تا با آن بالا بیاییم. سپس cd ویندوز را در Cd Rom گذاشته وبقیه کار که نمی شود آن را به صورت نوشتاری بیان کرد.

بعد از ظهر نیز باید نحوه کار با e mail را چند نفر آموزش می دادم. از وارد شدن به سایت yahoo و گزینه mail گفتم. اشاره کردم کسی که برای اولین بار می خواهد با email کار کند باید برای خود email درست کند. این کار را باید از گزینه sign in انجام دهد. سپس این کار رابه صورت عملی انجام دادیم. بعد از وارد شدن به email خود و کار با گزینه های inbox (نامه های دریافتی) و send (فرستادن نامه) صحبت کردم.

دو شنبه 22/5/1386

با وارد شدن به آموزشگاه در ساعت 8 صبح، کار ماهم شروع شد. امروز مبحث ما در مورد نرم افزار کاربردی 2003 Access بود. Access نرم افزاری برای ساخت پایگاه داده و کار بر روی جداول و گزارش گیری و جستجو از آنها است. ابتدا طریقه ساختن یک جدول از طریق انتخاب گزینه Table و گزینه creat table in design view و زدن new و انتخاب گزینه design view از کادر باز شده را به آنها آموزش دادم. بعد نحوه تغییر در جدول موجود و باز کردن یک جدول را به آنها گفتم. با فراگیری کامل کار با جداول نحوه گزارش گرفتن ازیک جدول را از گزینه Report ونحوه تهیه یک فرم برای یک جدول از گزینه Form را به صورت سطحی بیان کردم.

کارمان در بعد از ظهر آموزش power point به یک کارآموز خصوصی بود. به وی نحوه اضافه کردن یک متن و اضافه کردن جلوه های ویژه برای ورود و خروج متن آموزش دادم. سپس طریقه تغییر دادن پس زمینه اسلاید، اضافه کردن یک عکس به اسلاید، و طریقه عوض شدن اسلایدها، اضافه کردن اشکال آماده و گذاشتن صدا بر روی اسلاید ها را با کار به صورت عملی به وی آموزش دادم.

این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است)

تعداد صفحات: 20

عبارات و واژگان کلیدی:

 • گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف
 • دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف
 • پروژه گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر
 • پروژه کارورزی آموزشگاه کامپیوتر شریف
 • پروژه گزارش کارورزی آموزشگاه کامپیوتر شریف
 • پروژه گزارش کارورزی کامپیوتر
 • کارآموزی آموزش

کلیک برای خرید