طرح کارآفرینی آموزشگاه علوم رایانه

طرح کارآفرینی آموزشگاه علوم رایانه با ظرفیت 2496 هنرجو در سال خلاصه طرح موضوع طرح: خدمات آموزشی در زمینه علوم رایانه محل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشور سرمایه گذاری کل: 61/467 میلیون ریال سهم آورده متقاضی: 61/47 میلیون ریال سهم تسهیلات: 420 میلیون ریال دوره بازگشت سرمایه: 5/1 سال مقدمه…

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 21 کیلوبایت

قیمت: 8000 تومان

طرح کارآفرینی آموزشگاه علوم رایانه با ظرفیت 2496 هنرجو در سال

خلاصه طرح

موضوع طرح: خدمات آموزشی در زمینه علوم رایانه

محل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشور

سرمایه گذاری کل: 61/467 میلیون ریال

سهم آورده متقاضی: 61/47 میلیون ریال

سهم تسهیلات: 420 میلیون ریال

دوره بازگشت سرمایه: 5/1 سال

مقدمه:

افزایش روزافزون کاربرد رایانه در عصر حاضر، منجر به ورود آن به حریم زندگی روزمره افراد شده است. چنانکه امروزه بکارگیری کامپیوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نیست که صرف کار با یک دستگاه رایانه شخصی می شود بلکه با استفاده از هر یک از وسایل الکترونیکی منزل یا محل کار یا حتی رانندگی با خودرو، مشغول بکارگرفتن یک یا چند پردازنده هستیم.

با توجه به این مطالب اهمیت فراگیری صحیح علوم رایانه و شیوه بکارگیری این وسیله بیش از پیش فزونی یافته و به تبع آن آموزش علمی و کاربردی این علوم نیز مورد اقبال قابل توجهی واقع می گردد. از سوی دیگر افراد جویای کار در حال حاضر بطور فزاینده ای مواجه با فرصتهای شغلی ای هستند که مستلزم تسلط و یا حداقل آشنایی با کاربرد کامپیوتر است. اهمیت این مطلب با در نظر داشتن ترکیب سنی جوان جمعیت کشور و نیاز این افراد برای فراگیری نحوه کار با رایانه بمنظور جذب در بازار کار مشخص می شود. با توجه به کلیه این موارد ملاحظه می شود مراکز آموزشی علوم رایانه که بتوانند این نیاز شهروندان را برآورده سازند مورد توجه افراد جامعه بوده و علاوه بر انجام فعالیت های آموزشی خواهند توانست سود قابل توجهی را عاید صاحبان خود سازند. ضمن اینکه با ایجاد فرصتهای شغلی مناسب برای فارغ التحصیلان دانشگاههادر رشته های علوم مهندسی، بخصوص بانوان سهم بسزایی در رفع معضل بیکاری این قشر ایفا می نمایند.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • طرح توجیهی
  • طرح کسب و کار
  • طرح کارآفرینی
  • علوم رایانه
  • رایانه
  • آموزشگاه علوم رایانه
  • طرح توجیهی علوم رایانه
  • طرح کارآفرینی آموزشگاه علوم رایانه

کلیک برای خرید