طرح کارآفرینی آموزشگاه زبان های خارجی

طرح کارآفرینی آموزشگاه زبان های خارجی با ظرفیت 1872 دانش آموز در سال خلاصه طرح موضوع طرح: خدمات آموزشی در زمینه زبان های خارجی ظرفیت طرح: 1872 دانش آموز در سال (معادل 67392 نفر-ساعت آموزشی) محل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشور سرمایه گذاری کل: 9/442 میلیون ریال سهم آورده متقاضی: 9/42 میلیو…

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 17

حجم فایل: 20 کیلوبایت

قیمت: 8000 تومان

طرح کارآفرینی آموزشگاه زبان های خارجی با ظرفیت 1872 دانش آموز در سال

خلاصه طرح

موضوع طرح: خدمات آموزشی در زمینه زبان های خارجی

ظرفیت طرح: 1872 دانش آموز در سال (معادل 67392 نفر-ساعت آموزشی)

محل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشور

سرمایه گذاری کل: 9/442 میلیون ریال

سهم آورده متقاضی: 9/42 میلیون ریال

سهم تسهیلات: 400 میلیون ریال

دوره بازگشت سرمایه: 2 سال

مقدمه:

رشد روزافزون سطح تحصیلات افراد جامعه، باعث افزایش میزان استفاده از منابع مختلف علمی است. از دیگر سو، حجم این منابع به حدی است که نه تنها ترجمه و انتشار تمام آنها عملی نیست، بلکه حتی در صورت ترجمه شدن این مطالب، مدت زمانی که صرف ترجمه مطلب می شود، باعث از دست رفتن تازگی آن مطلب می گردد. به همین دلیل آشنایی با زبان های خارجی، سهم بسزایی در سهولت استفاده از منابع علمی، اعم از کتب و نشریات تخصصی و همچنین اینترنت دارد. ضمن اینکه تسلط به زبان های خارجی موجب استفاده سهل تر از نرم افزارهای عمومی و تخصصی رایانه ای را نیز فراهم می آورد.

نکته دیگری که اهمیت یادگیری زبان های خارجی را دو چندان می کند، یکپارچگی اقتصادی جهان است که موجب افزایش حجم مکاتبات خارجی بازرگانی و سفرهای تجاری خارجی است. بدیهی است تسلط به زبان مورد استفاده در مذاکرات تجاری می تواند از بروز خطاهای سهوی پیشگیری نماید.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • طرح توجیهی
  • طرح کارآفرینی
  • طرح کسب و کار
  • آموزشگاه زبان خارجی
  • طرح کارآفرینی آموزشگاه زبان خارجی
  • تاسیس آموزشگاه زبان
  • زبان خارجی

کلیک برای خرید