گزارش کار آموزی کارخانه شهد آب ارومیه

کارخانجات تولید کنسانتره آبمیوه از محصولات باغات کشور و استان آذر بایجان غربی ضمن حفظ نگهداری باغات مو جب شده تا زمینه ای برای اشتغال و ارز آوری جدیدفراهم آورد بطوریکه از محل صادرات کنسانتره وآبمیوه بطور متوسط سالیانه بالغ بر 40 میلیون دلار ارز عاید کشور شود. …

فرمت فایل دانلودی: doc

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 37

حجم فایل: 195 کیلوبایت

قیمت: 9000 تومان

فهرست مطالب:

مقدمه

تاریخچه فعالیت و نوع شرکت

فعالیت اصلی شرکت

موضوع فعالیت شرکت

مرکز اصلی شرکت

نوع محصول یا خدمات

خطوط تولید و گلوگاه های تولید

تولید کنسانتره اب انگور

مواد اولیه مصرفی

فلو چارت تولید انواع آب میوه

کروکی

آدرس شرکت و سایت

سرمایه شرکت

سهامداران شرکت

فرمهای قرار داد کار

تشریح فعالیت های مالی اداری و تشکیلات

روشهای بازار یابی

ساعات کار پرسنل شرکت

تسهیلات رفاهی کارکنان

نتیجه گیری و پیشنهاد

قسمتی از متن:

کارخانجات تولید کنسانتره آبمیوه از محصولات باغات کشور و استان آذر بایجان غربی ضمن حفظ نگهداری باغات مو جب شده تا زمینه ای برای اشتغال و ارز آوری جدیدفراهم آورد بطوریکه از محل صادرات کنسانتره وآبمیوه بطور متوسط سالیانه بالغ بر 40 میلیون دلار ارز عاید کشور شود. شرکت شهد آب در راستای سیاستهای کلی دولت مبنی بر انجام سرمایه گذاریهای مورد نیاز و بمنظور کمک به حل مشکل باغداران در سال 29/2/63 توسط بانک صادرات آذر بایجان غربی بصورت سهامی خاص تشکیل شد.

و با مشارکت بانکهای کشاورزی و صادرات ایران با ایجاد کارخانه تولید کنسانتره آبمیوه با ظرفیت اسمی سالانه 5000 تن کنسانتره انواع آبمیوه در سال 1371 به بهره برداری رسید و این شرکت با پذیرش سازمان بورس اوراق بهادار به سهامی عام تبدیل شد و سهام آن بر بازار بورس عرضه شد بطوریکه در حال حاضر سهام شرکت شهد اب قابل معامله در بورس اوراق بهادار می باشد و به کشور های افریقایی، اروپایی، آسیایی و در امریکای شمالی صادر می نماید.

عبارات و واژگان کلیدی:

  • تولید انواع آب میوه
  • تولید کنسانتره
  • شرکت شهد آب

کلیک برای خرید